Je načase být šťastný!

Naší první povinností je mít rád sám sebe, udělat se šťastným, a teprve až se nám to podaří, budeme mít rádi lidi okolo sebe a uděláme šťastnými také ostatní. V této uspěchané době máme tendenci sami na sebe zapomínat a může to pro nás mít velmi nepříjemné následky (stres, pocit vyhoření a vyčerpání, deprese atd.). Děláme mnoho věcí najednou a ani jednu si pořádně neužíváme, nemáme čas, stále někam pospícháme. Zabýváme se věcmi, které nejsou ovlivnitelné (třeba že náš šéf vstal levou nohou z postele), místo toho, abychom svou pozornost a mysl zaměřili na to, co ovlivnit jde. Nemáme čas na sebe, ale ani na naše blízké, v době technologických vychytávek už spolu ani netrávíme kvalitní čas, a proto byla napsána tato kniha....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/289917/je-nacase-byt-stastny-I2o-289917.jpg 21
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Grada

mariva
18.04.2016

Čekala jsem od knížky víc. Připomíná mi to spíš učebnici pro psychology, časté citace jiných autorů, několikastránkové testy.

psychologie štěstí

Kateřina Kantová