Jde to i bez pšenice

Autorská dvojice Petra Lamschová a Petr Havlíček přichází s novou řadou lifestylových kuchařek. Opět půjde o zdravé jídlo a spoustu zodpovězených otázek, tipů a rad, ale také tabu. První díl se bude točit okolo pšenice. Je to jen móda, nebo nutnost současné doby? Musíme ze svého jídelníčku vyloučit pšenici (tedy lepek), aby nám bylo lépe? Zhubneme? Budeme mít více energie? Na tyto a další otázky opět odpoví výživový poradce Petr Havlíček a společně s Petrou Lamschovou přidají také spoustu kvalitních, zajímavých, jednoduchých a hlavně rychlých receptů, které vám budou chutnat. Jednoduše: Jde to i bez pšenice!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262281/jde-to-i-bez-psenice-146-262281.jpg 2.97
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Mladá fronta

Kniha Jde to i bez pšenice

EwelinaLostris
05.01.2018

Poměrně jednoduše pojatá kuchařka se základními otázkami a odpověďmi na na téma bezlepková dieta. Pár inspirativních, hezky nafocených, nutričně vyvážených a docela jednoduchých receptů.
Lidé, kteří zastávájí zdravý životní styl, budou nadšeni. Ti, kteří naopak hledají bezlepkové variace na knedlo-vepřo-zelo, moravského vrabce, nebo svíčkovou, budou nejspíš zklamáni. Jelikož spadám do první kategorie, knihu hodnotím kladně :-) Líbí se mi její jednoduchost, grafika a recepty, které jsou nejen chutné, ale také mají hezké nutriční hodnoty a hrají v nich prim kvalitní suroviny.

diety bezlepková dieta bez pšenice

Autoři knihy

Petra Lamschová