Bourneova zrada

Kniha je společným dílem autorů Ludlum, Lustbader. Dva měsíce po smrti své druhé ženy se Jason Bourne dozví, že jeho jediný přítel v řadách CIA, Martin Lindros, se ztratil v Africe. Na Lindrosovu žádost odjede do Oděsy, kde má údajně sídlit finanční centrum jisté teroristické organizace. V Oděse na něj ale znenadání začnou dotírat podivné vzpomínky. A jak se zdá, teroristé se infiltrovali do samotné CIA, protože o Bourneovu likvidaci mají nebývalý zájem i federální agenti......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26464/bourneova-zrada-26464.jpg 4.339
Série:

Jason Bourne (5.)

Originální název:

The Bourne Betrayal (2007)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
pydla
31.12.2014

Souhlasím, že první tři díly, psané R.Ludlumem jsou skvělé. Agent, po kterém jde kde kdo a on ani neví proč je skvělý námět. Postupné vzpomínky a hovory sám se sebou jsou sice občas únavné, ale pro pochopení Bourna nezbytné. Ve třetím dílu je Bournovi 50 let, tak už čtvrtý díl psaný Lustbaderem, trochu postrádá začátek. Je to vzpomínka? Pátý díl a každý další je tedy návrat do minulosti? Nebo zkrátka více než padesátiletý dává na frak mladíčkům? Pokud se nad tímto nepozastavíte, tak čtení je výborné, špionážně propracované. Skvělé čtení.

Ladys
01.07.2014

Proti čtvrtému dílu "Bourneův odkaz" mnohem lepší práce. Kdo přistoupí na autorovu hru a přijme klasický styl špionážních románů (hodný, zlý a ošklivý), ten si to užije.

Patapuf
02.11.2013

Super čtení..... akorát Bourneovy už moc přátel nezbylo... sem zvědavej co bude v další knize..