Jasnovidcem proti své vůli

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V humorné nadsázce podaný příběh listonoše, kterého jeho jasnovidecké schopnosti přivádějí do nebezpečných i absurdních situací. Humor, ironie a výborné pozorovací i vypravěčské schopnosti spisovatele.

https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77156/big_jasnovidcem-proti-sve-vuli-Ykk-77156.jpg 3.620
Žánr:
Literatura světová, Humor, Romány

Vydáno: , Mladá fronta
Originální název:

Hellseher wider willen, 1977


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Jasnovidcem proti své vůli

rikiki
28.05.2020

Milá, čtivá knížka, u které nemusíte moc přemýšlet. Nejedná se o žádnou velkou fantazii, autor se drží s otázkou nadpřirozena dost při zemi. Trochu mě zklamal konec, ale i tak bych knihu doporučila, opravdu nad ní uteče čas a ani nevíte jak.

Hamec
24.07.2017

Letní oddychovka na 1-2 odpoledne, děj odsejpá a netřeba přemýšlet nebo si pamatovat desítky postav.


Lili
13.01.2016odpad!

Už jen samotné přečtení jména Karel Zeisig mi navodilo nenáviděný seriál Doktor z hor. A tak nějak jsem tušila, že v tomhle "prostém" duchu bude ubíhat celý děj. Postrádala jsem souvětí, nebo jen věty, které chytře aspoň vypadaly a to vtipné jsem tam jaksi nenašla. Nápad, udělat kohosi obyčejného jasnovidcem nebyl špatný, ale v Jaegerovém podání se mi ani trochu nelíbil. Nebyly mi sympatické postavy, dokonce ani ten pes ne. A to už je co říct!

princesse
10.06.2014

Četla jsem strašně dlouho, ačkoliv je to útlá knížečka, ale nějak mi nešlo se moc začíst. Takový zvláštní příběh. Za sebe musím říct, že mě kniha nijak zvlášť nenadchla.

p.stranska
28.08.2013

Docela obyčejný pošťák, spokojeně si žijící se svou ženou, dvěma dospělými dětmi a jezevčíkem, náhodou zjistí, že je jasnovidec. Plachému muži se okamžitě změní život...Shovívavě humorný, štiplavě ironický příběh.