Jak změnit svoji karmu

Jak změnit svoji karmu https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66825/jak-zmenit-svoji-kar-66825.jpg 5 4 3

Kniha se zaobírá vztahy mezi lidmi, energetickou výměnou, která mezi nimi probíhá na úrovni karmy, a výsledky této výměny.

Zirvith
Zirvith
18.02.2023 4 z 5

Celkem zajímavá kniha, jedna z těch lepších na tohle téma. Je v ní spousta zajímavých informací :)

viladora
viladora
26.03.2018 5 z 5

"Poznání sebe sama, okamžik sebeuvědomění, je nejzákladnějším bodem v procesu růstu ducha." "Neexistují energie bez informací a neexistuje informace bez energie".... a spousty skvělých, motivačních, povzbuzujících a rozvíjejících vět, myšlenek.
Skvělá kniha.
Doporučila bych ji všem, kteří pracují na svém rozvoji duše a hledají cestu k sobě samotnému.

kamibe
kamibe
06.06.2015 5 z 5

"Největší řeky tečou v podzemí" - stará moudrost, citovaná v této knize, ukazuje na naše zaměření ven a jen občasnou ochotu pohlédnout i do svého nitra. zajímavá kniha pro ty, kdo ví něco a reinkarnaci. V knize jsou mnohá cvičení, kterými lze dát do lepšího stavu své tělo a ducha.
Líbila se mi věta:
"Naše děti nám nejsou nic dlužné, stejně jako my nejsme nic dlužní svým rodičům."

El' Tat (p)
ruská, 1962
2004  95%Jak změnit svoji karmu
2008  100%Karma ženy
2004  0%Lék pro vaši duši
2008  100%Karma muže
2010  0%Vítězství nad nemocí

Kniha Jak změnit svoji karmu je v