Jak získávati přátele a působiti na lidi

Popis knihy zde zatím bohužel není.

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/333209/jak-ziskavati-pratele-a-pusobiti-na-s8Q-333209.JPG 4.2366
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno · Orbis

How to Win Friends and Influence People · 1936

Kniha Jak získávati přátele a působiti na lidi

Shindo

Síce u mňa ére motivačnej literatúry dávno odzvonilo, na Dalea len tak nezabudnem. Kniha má človeku čo dať ešte aj dnes. Hoci nie je natoľko aktuálna ako v čase svojho vydania, stále sa z nej dá niečo vytiahnuť a využiť.
Negatívum je, že kniha je písaná primárne pre amerických čitateľov a tak sa oháňa rôznymi príkladmi a reáliami z (vtedajšej) Ameriky.

Zaarashi

Poučná a pravdivá kniha.

HelenBarbora

Zajímavý vhled do myšlení a potřeb druhých lidí, z knihy jsem se poučila a doporučuju si přečíst.

Velekněžka

Dale Carnegie byl skutečným virtuozem mezilidských vztahů...

berry1009

Velmi nadčasová kniha. Kdyby lidé doporučení v knize používali ve svém běžném životě, svět by byl mnohem hezčí jméno. Jako jediné omezení knihy vidím v její velké fixaci na kulturu za oceánem, která tady "díky" rudým bratrům rozvinutá příliš nebyla.

Honziin

Poslouchal jsem jako audioknihu. Hodně zajímavých informací, které se dají vyzkoušet v praxi.

Markusak

Tak tohle jsem nečekal! Ze začátku mě kniha dosti nudila, ale jakmile přišla část týkající se vůdčí osobnosti, tak se to rozjelo.

Sám Dale Carnegie motivuje lidi, aby se chovali jako vůdčí osobnosti a aby byli vždy připraveni, že se jednou dostanou na manažerský post. Většina rad využívám a budu využívat. Není to jenom o tom jak jednat s lidmi, ale jak dát lidem naději, příležitost a jak měnit lidi k lepšímu.

Ne že jsem zjistil, jaký jsem já, ale dokážu tím zlepšovat a motivovat i ostatní lidi. Takhle kniha mě dokázala neskutečně posunout. Takhle jsem se pěkně dlouho neposunul!

Ellen16
31.12.2018

Úžasná knížka! Hrozně moc mi pomohla při jednání s lidmi a uvědomila jsem si díky ní, co jsem celou dobu dělala špatně. Určitě doporučuji k přečtení, je to jedna z mála rozvojových knížek, ze které si člověk něco odnese a využije ji v praxi.