Jak vychovávat děti podle hvězd

Jak vychovávat děti podle hvězd https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168512/bmid_jak-vychovavat-deti-podle-hvezd-Xee-168512.jpg 4 6 3

Tisíciletá zkušenost astrologie zahrnuje odvěkou zkušenost nejen s vesmírem, ale i s lidskou duší. Její obrazy a symboly představují daleko jemnější a přiměřenější prostředky k vyjádření nepřeberných odstínů lidské psychiky než učené pojmosloví, se kterým se setkáváme v příručkách současné psychologie. To je patrně jedním z důvodů, proč jsou astrologické texty tolik vyhledávané: jejich způsob vyjadřování je pro člověka přirozeně srozumitelný. Všem rodičům, příbuzným, sourozencům, sousedům i vychovatelům ve školách či jinde přeji, aby našli v této knížce co nejvíce inspirace a ve svém srdci laskavé pochopení, že každý z nás je jiný a jedinečný, a naučili se vážit si lidí pro jejich různost a osobitost. Vždyť právě touto růzností společně tvoříme krásný šperk, kterým je Vesmír v nás i kolem nás.... celý text

Gabi13
18.05.2020 4 z 5

Vnímám, že to jak jsme se narodili je nezměnitelné. Ale je tu spoustu dalších faktorů, které tvoří naší osobnost.

RendyaDav
14.01.2020 3 z 5

T y co zajímá povaha dítěte tak hodně zábavná knížka.

Verrrunka
02.09.2019 4 z 5

Pro mě velmi užitečná kniha. Máme doma dvouletého Býka a na něj to teda absolutně sedí, až mi to přijde trochu strašidelné. Teď se nám narodilo lvíče, tak uvidíme, jak to bude fungovat u něj. Na mě popis taky sedí téměř přesně. Moc mě tohle čtení bavilo.

Marie Svobodová
česká, 1938
2000  100%Autorehabilitační sestava
2001  73%Jak vychovávat děti podle hvězd
1991  0%Turzovka: Lurdy v srdci Evropy
1988  80%Cvičíme doma

Kniha Jak vychovávat děti podle hvězd je v