Jak voní láska

Jak voní láska https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398455/bmid_jak-voni-laska-38i-398455.jpg 3 24 6

Může vůně vyvolat lásku? Poslední rok strávila Felicity se svým manželem Quinnem, šéfredaktorem lokálních novin, v malém domku na venkově, kde všichni o všech všechno vědí, navíc nedaleko žili i jeho rodiče a sestra. Bylo to na hony vzdálené jejím dosavadním zkušenostem. Celé dětství cestovala po světě s matkou, slavnou malířkou. Ona sama se stala známou autorkou a ilustrátorkou dětských knih. Po matčině smrti ale zůstala úplně sama a setkání s úžasným a vtipným novinářem dalo jejímu životu nový směr. Život na venkově byl tak klidný a předvídatelný. Pak ale ucítila ve vzduchu podivně známou vůni, která jako by přivolala vzpomínky. Ale na co? Vůně se objevovala stále častěji a Felicity si začala uvědomovat, že ji cítí jen ona sama. Když pak na výstavě matčiných děl uviděla portrét své první lásky, její svět se otřásl v základech. Nebyla si už jistá vůbec ničím, ani láskou k manželovi, ani znovu objevenými city spojenými s tajemnou vůní. Která láska je ta pravá? Má se vydat za hlasem srdce a tajemnou vůní? Nebo si s ní jen pohrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Motto

Where Love Lies , 2014

Janča1532
18.03.2023 5 z 5

(SPOILER) Kniha se dobře četla.Taková oddechovka.Nakonec Felicity uzavře svoji minulost a jde dál do budoucna po boku svého manžela,který ji vroucně miluje.

hanča34
28.07.2020

Knihu jsem nedočetla. Kdo chce číst Julii Cohen, ať čte tuto knihu první a pak Spolu i bez sebe. Jako by to byla jiná autorka. Naprosto nesrovnatelné.

Danago
23.07.2019 2 z 5

Nenáročné odpočinkové čtení. Nápad s vůní je zajímavý, ale závěr jsem očekávala. Protože studie z nichž autorka vychází, mi nebyly tak nějak neznámé. Přesto mi hlavní hrdinka nebyla moc sympatická. Trochu jsem ji nedovedla pochopit. Místy se knížka hodně vleče. Souhlasím že je to průměrný psychologický román.

Bobina74
24.04.2019 2 z 5

Tak tohle teda vážně ne. Pokud máte rádi psychologické romány a věčné rozpitvávání minulosti hlavní hrdinkou, pak vás tento román nadchne. Ale na mě toho bylo příliš. Ohodnotila bych snad jedině nápad s vůní a celkem chápu, co chtěla autorka sdělit, ale uchopeno velmi plytce.

bagel
08.04.2019 3 z 5

Průměrný romantický příběh.

zuzana2599
02.03.2019 4 z 5

Jak voní láska je jemný společenský román, určený především ženám. Je to román o lásce, o hledání sebe sama, o vnitřním tápání a pochybnostech, také o vůni, která evokuje vzpomínku na předešlou lásku... Kniha se četla dobře, bylo to takové jemné, nenáročné vyprávění, které mi přineslo chvíle pohody a odpočinku od thrillerů a detektivek.

Julie Cohen
americká
2019  83%Spolu i bez sebe
2019  63%Jak voní láska

Kniha Jak voní láska je v