Jak se žije padesátkám aneb Čarodějnice neupalovat

Žena zralého věku to nemá ve světě plném mládí jednoduché, zvláště pokud ji ze všech stran sledují ostříží zraky dospívajících potomků, chátrajících matek, nedosažitelných mužů, zaujatých kolegů, jiných závistivých žen i kritické společnosti, jež povrchně soudí, že zralá žena už má vše podstatné vlastně za sebou. Že tomu tak ve skutečnosti není a že i na čarodějnici 50+ ještě mnohé čeká, dokazuje právě toto ironické pojednání sepsané známou advokátkou i věhlasným sexuologem, tedy autory, kteří o ženách, mužích i strastech tohoto světa leccos vědí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360402/big_jak-se-zije-padesatkam-OeW-360402.jpg 3.141

Kniha Jak se žije padesátkám aneb Čarodějnice neupalovat

Olous1
24.07.2022

Náhodný výběr v knihovně. Příští rok se bohužel řadím do řádu čarodějnic,tak jsem se chtěla dočíst co mě čeká. Byla jsem z knihy nadšená. Velice jsem se zasmála, velice vtipně napsané.85%.

bigbabe
09.01.2021

Třetí kniha od této autorky a bohužel to pro mě má sestupnou tendenci. Na knihu o hubnutí, nezblbnutí jsem narazila náhodou a zasmála jsem se, tak jsem si potom půjčila návod na muže a toto. Návod ještě tak šel a toto mi už přišlo nudné, částečně opakující se s návodem (a to nevím, která vyšla dřív) a částečně se opakující s návodem.
A proto nemohu jinak než dát o hvězdu méně než návodu, aby to bylo spravedlivé.
Ještě dám ale autorce šanci s Minutovými povídkami a knihou s Jaklem.

monte
18.09.2020

Vtipně napsáno, pobavila jsem se

zuzu8480
29.06.2020

Některé kapitoly pro mě aktuální a číst jiný pohled na věc není nikdy špatne. Moudra a motta vtipné.

Elea
27.11.2019

Některé části knihy se mi líbily (většinou ty, které psala autorka), některé mi spíš připadaly jako souhrn výzkumných prací na téma promiskuita mužů.

Gibis
24.09.2019

Pobavilo mě to...ne vždy, ne za každou cenu, ale převládal úsměv na tváři. V některých situacích jsem se poznala a vzhledem k tomu, že padesátka se kvapem blíží, asi je dobře nebrat se moc vážně a umět se zasmát sama sobě ;)

kneslova
08.08.2019

Kniha s mírným humorem, lehké čtení pro mne na hranici nudy. Přijde mi to spíše jako sbírka fejetonů, což by nevadilo, jen jsem se moc nepobavila což však neznamená, že jiný čtenář nebude spokojen

LenkaV.1
14.01.2019

Ač mám ještě "nějaký ten pátek do padesátky", knížka mě fakt pobavila - aspoň vím, na co se připravit a do čeho jdu. Za mě osvěžující a bavící.