Jak sbalit ženu 2.0

Ne každý má to štěstí, že se za ním ženy otáčejí. Někteří z nás mají dokonce pocit, že neuspějí nikdy, jiní tápou a opakují chyby těch, kteří neuspěli před nimi. Nové, aktualizované a obohacené vydání bestselleru, kterého se prodalo přes 20 tisíc výtisků a byl přeložen do polštiny a slovenštiny, pomáhá mužům odstranit překážky na cestě předvztahové komunikace a dostat se ženám na kobylku. Co v knize zůstalo: vtip, razance a radost. Co je nového: nové poznatky, nový koncept bazální a získané přitažlivosti, cvičebnice "mužství", jak sbalit ex-přítelkyni, jak využít internet a sítě, nové scénáře pro kontaktáž, čtenářské příběhy, časté mýty, FAQ a mnoho dalšího. Více než 140 vydatných stran navíc proti prvnímu vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/61_/61417/jak-sbalit-zenu-2-0.jpg 3.551
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Jan Melvil

Petaxis
25. srpnaodpad!

Tahle kniha je prostě naprosto šílenej hnůj. Za A, tohle snad může fungovat jen na ženy bez mozku. A za B, jestli má někdo pocit, že aby sbalil ženu, tak na ni musí používat nějaký psychologický hry, tak je to v první řadě ubožák a v druhý řadě je mi fakt líto tý holky, protože to z ní dělá v podstatě hloupou husičku, která se sebou nechá manipulovat. Já nevím, opravdu vám rady zde popsané připadají jako dobrý způsob, jak by měla vzniknout láska? Na mě kdyby někdo ty tipy zkoušel (a myslím opravdu téměř všechny, protože při jejich čtení jsem fakt nevěděla, jestli se smát nebo brečet, jen při představě toho, jak by ta situace probíhala irl to byl cringe jak sviňa), tak se beze slova otočím a rychle utíkám někam pryč od toho debila, co na mě mluví. Ten proces seznamování je tady navíc popsanej jako nějaký nakupování v sámošce, jako vybírání z neživýho zboží a zahazování defektních kusů. Při čtení se mi dělalo upřímně trošku špatně. V životě bych nemoha být s někým, kdo ty rady tam míněný bere vážně. Popularita téhle knihy mě dost překvapuje. Dneska stačí opravdu vyblít na papír něco tak hroznýho a můžete z toho žít dalších deset let :D Neuvěřitelné :D

NightShade

Věděla jsem, že potřebuji zapracovat na svých osobních kvalitách a tak jsem neváhala a koupila si tuhle knihu. No řeknu to asi takhle, jsem docela nesmělá holka, ale po přečtení teprve 56 stránkách jsem dostala odvahu jít do baru, kam chodí jeden kluk, který se mi líbí. Elegantně jsem vešla hodila na něj můj natrénovaný jemně roštácký pohled a ejhle! Jen co dosedám ke stolu už seděl vedle mě a s podáním ruky se mi představoval a dali jsme se do řeči. Tahle kniha funguje i obráceně.

witiko
19.12.2017

Četl jsem ještě v prvním vydání a za sebe můžu říct, že mi tato kniha dopomohla k báječné ženě, která se brzy stala i mojí manželkou. Už jen tím, že mi dodala odvahu dát se nezávazně do řeči s úplně cizí ženou, která si ke mně v jídelně náhodu přisedla, protože jinde nebylo místo. A o tom to je – tato kniha vás naučí chytat příležitost (náhodu, štěstí..?) za pačesy a nenechat ji unikat zbytečným studem, nejistotou nebo leností.

bakjo95
07.06.2016

Fakt super! Rady k nezaplacení, které bych se jindy nedozvěděl, nebo dozvěděl, ale až po pár nechtěných nezdarech. Už jen 5* zaslouží, že je to jediná kvalitní příručka na toto téma. Pravda je, že tu jsou výhradně rady pro mladší věkovou kategorii, ale já důchodce nejsem, takže sem s nimi! Doporučuji - 100%

Misule99
12.01.2016

Rozhodně jsem se zasmála :) Autor má správný náhled na věc a určitě by se mu nějaké ženy kontaktovat podařilo :)

elutep
05.11.2015

Řekla jsem si, že sáhnu pro jednou po nějaké oddechovce a tuto sem si vybrala hlavně ze zvědavosti. Autor má ve spoustě věci pravdu a správný nadhled. Musím říct, že modelové situace byly zábavné a určitě by imponovaly velké části žen (i těm, co by nakonec k předání kontaktu nesvolily). Sama bych s tím asi měla problém, zvlášť třeba při kontaktáži na ulici, ale i tak jsem přesvědčená, že je tam spousta dobrých rad.

LordSnape
24.01.2015

Přečteno během dovolené v roce 2013 a docela jsem se místy ve vlaku pěkně pobavil a zasmál. :-)

Jonny
28.01.2013

Sborník myšlenek a návodů s trochou té psychologie. Knížku nelze brát jako doslovný návod ale považuji ji za podnětné čtení.

Jack Bauer
29.10.2011

Kniha pro -náctileté a nezkušené, plno modelových rad, které se můžou ve skutečnosti vyvíjet úplně jinak než zde autor popisuje. Možná kdyby mě bylo -náct tak hodnotím plným počtem bodů. Zde to autor vystihl přesně: K čemu nějaká knížka! Příroda nás naučila vysílat a rozpoznávat potřebné signály, stačí jim naslouchat.

Senza Jenka
17.08.2011

Návody pro mne nepoužitelné, ale vtipné čtení rozhodně, navíc po neméně vtipné besedě s autorem. Mnou zakoupený výtisk následně darován potřebnému :o)