Jak sbalit ženu 2.0

Jak sbalit ženu 2.0

Ne každý má to štěstí, že se za ním ženy otáčejí. Někteří z nás mají dokonce pocit, že neuspějí nikdy, jiní tápou a opakují chyby těch, kteří neuspěli před nimi. Nové, aktualizované a obohacené vydání bestselleru, kterého se prodalo přes 20 tisíc výtisků a byl přeložen do polštiny a slovenštiny, pomáhá mužům odstranit překážky na cestě předvztahové komunikace a dostat se ženám na kobylku. Co v knize zůstalo: vtip, razance a radost. Co je nového: nové poznatky, nový koncept bazální a získané přitažlivosti, cvičebnice "mužství", jak sbalit ex-přítelkyni, jak využít internet a sítě, nové scénáře pro kontaktáž, čtenářské příběhy, časté mýty, FAQ a mnoho dalšího. Více než 140 vydatných stran navíc proti prvnímu vydání. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/61_/61417/jak-sbalit-zenu-2-0.jpg 3.542
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Jan Melvil

bakjo95
07.06.2016

Fakt super! Rady k nezaplacení, které bych se jindy nedozvěděl, nebo dozvěděl, ale až po pár nechtěných nezdarech. Už jen 5* zaslouží, že je to jediná kvalitní příručka na toto téma. Pravda je, že tu jsou výhradně rady pro mladší věkovou kategorii, ale já důchodce nejsem, takže sem s nimi! Doporučuji - 100%

Misule99
12.01.2016

Rozhodně jsem se zasmála :) Autor má správný náhled na věc a určitě by se mu nějaké ženy kontaktovat podařilo :)

elutep
05.11.2015

Řekla jsem si, že sáhnu pro jednou po nějaké oddechovce a tuto sem si vybrala hlavně ze zvědavosti. Autor má ve spoustě věci pravdu a správný nadhled. Musím říct, že modelové situace byly zábavné a určitě by imponovaly velké části žen (i těm, co by nakonec k předání kontaktu nesvolily). Sama bych s tím asi měla problém, zvlášť třeba při kontaktáži na ulici, ale i tak jsem přesvědčená, že je tam spousta dobrých rad.

LordSnape
24.01.2015

Přečteno během dovolené v roce 2013 a docela jsem se místy ve vlaku pěkně pobavil a zasmál. :-)

Jonny
28.01.2013

Sborník myšlenek a návodů s trochou té psychologie. Knížku nelze brát jako doslovný návod ale považuji ji za podnětné čtení.

Jack Bauer
29.10.2011

Kniha pro -náctileté a nezkušené, plno modelových rad, které se můžou ve skutečnosti vyvíjet úplně jinak než zde autor popisuje. Možná kdyby mě bylo -náct tak hodnotím plným počtem bodů. Zde to autor vystihl přesně: K čemu nějaká knížka! Příroda nás naučila vysílat a rozpoznávat potřebné signály, stačí jim naslouchat.

Senza Jenka
17.08.2011

Návody pro mne nepoužitelné, ale vtipné čtení rozhodně, navíc po neméně vtipné besedě s autorem. Mnou zakoupený výtisk následně darován potřebnému :o)