Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427706/bmid_jak-randit-se-sestrou-nejlepsiho-ka-BV9-427706.jpg 4 377 97

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda? Jednoduše. Zaprvé: předstírejte, že chcete, aby vás dala dohromady s jinou ženou. Sblíží vás to. Zadruhé: choďte na rande, opíjejte se do němoty, neustále o sestře vašeho kamaráda mluvte a postupně sbírejte odvahu udělat první krok. Zatřetí: občas ji zaskočte u ní doma a vyznejte jí lásku. Ženy to přece milují, ne? Všechno se to zdá snadné. Tři neprůstřelné způsoby, které vám zaručí, že se do vás láska vašeho života bláznivě zamiluje. Aspoň jsem si to myslel. Ovšem mé pokusy získat Julii úplně selhaly. A proč? Julia je chytrá – opravdu chytrá a na lep vám nesedne. Nezajímají ji hry, dárečky, ani mé historky, a i když po mně možná taky touží, hned tak se mi nepodvolí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Secret do Dating Your Best Friend's Sister , 2018

janina66
10.06.2020 1 z 5

Tak za mě určitě NE! Špatně se to četlo. Dočetla jsem vše na stranu cca 140. A pak už jsem přeskakovala v řádcích až ke konci. Hrozně mě to nudilo, a to mám romanťárny ráda.

mikika
02.06.2020 4 z 5

ulítlí kámoši jak ze střední a ne byznysmeni s prachama a mocí, plus seznamka lomeno miluju svého kamaráda.. výsledek tohohle mixu je vtipný průměr.

Lofda
01.06.2020 3 z 5

Tak nevím, byla to docela milá romantika, místy docela vtipná, ale přesně taková, ze které za chvíli nebudu vědět vůbec nic.. Zase jeden milionář a holka co nevěří, že by o ní mohl tenhle úžasňák mít zájem.. Je to už ohraná písnička, ale vlastně proč ne? ;-)

Aires
24.05.2020 4 z 5

Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda je úsměvný romantický manuál o randění, lásce a tápání. Je to milá oddechovka, která ale patří k tomu nejlepšímu ze svého žánru. Jen málokdy totiž narazíte na knihu tak zábavnou a roztomilou. Je to dokonale vyvážená kombinace humoru a jiskření. Navíc Bram je jako výhra v loterii :) Za to Julie by potřebovala menší otřes mozku. Přesto je to povedená kniha. Přinutí vás se smát a připomene vám, že nejlepší je, vždy se řídit svým srdcem. Zkrátka je to ideální jednohubka :)

Aileena
23.05.2020 2 z 5

Start relativně dobrý, pak dlouho nic moc, ještě ve třetí čtvrtině jsem měla problém číst, protože mě to nebavilo. Konec to trochu vytáhl, přišel totiž alespoň jeden konflikt, který měl hlavu a patu a narušil tu limonádu o ničem. Teda ne o ničem ale o sexu, ten mi sice nevadí, ale pokud má být jediným hnacím motorem příběhu, stává se problémem. Já ten děj prostě potřebuju a tady je ho velmi pomálu.
Slabší průměr, dvě a půl. Jinak jak psala alzbeta4340 dialogy a chování postav příliš neodpovídaly jejich věku a vzdělání, kdyby se příběh odehrával ještě na té univerzitě, možná by člověk přivřel oči, takhle to moc nesedlo.

snowpinkee
22.05.2020 4 z 5

Julia je majitelkou seznamky. Bram se s kamarády a bratrem Julie vsadí, že si přes seznamku najde přítelkyni. Jak to dopadne už je zřejmé na začátku.
Kniha byla vcelku vtipná. Byla čtivá, ale klasicky naivní a klišoidní. Ale kdo po takovémto žánru sáhne asi nehledá nic vysoce postaveného. Nic navíc a nic nescházelo. Psáno přesně podle šablony.

alzbeta4340
22.05.2020 2 z 5

Pro mě spíše slabší kousek romantického žánru. Chování postav vůbec neodpovídalo věku, vzdělání a konec konců ani profesnímu postavení, který pro ně autorka vymyslela.

veronika9761
20.05.2020 2 z 5

Limonáda pro holky, ale ultraneuveritelna a idylicka.
Brrrrr, jeste ted me bolej zuby.

Evaho73
19.05.2020 2 z 5

Tentokrát som siahla poriadne mimo. Príbeh mi vôbec nesadol, pripadal mi prázdny bez nápadu, bez šrmrncu, postavy naivné.... toto naozaj nemusím.

maafa
14.05.2020 2 z 5

Mě to tedy nenadchlo...První část knihy je i vtipná, a ty otázky z testu jsou .....nevšední:).Ale pak se to nějak zvrtne, je to jak přeslazená marmeláda, a to už je na mě moc....Ještě, že jsem jí měla z knihovny, už se k ní nevrátím.

Myška43
12.05.2020 5 z 5

Super, kdo by nebral Brama, že? Krásný, vtipný, romantický, zajímavý, sexy příběh. Opravdu jsem se moc bavila, autorka to umí.

Etule
07.05.2020 4 z 5

Tak přesně tohle jsem potřebovala. :-) Taková super čtivá feelgood kniha, která mě rozesmála. Jen škoda, že nejsou i příběhy dalších dvou milionářů.
Líbilo se mi, jak si šel Bram nakonec za svým a nestyděl se za to, že Julii tak dlouho chce. Líbila se mi reakce Ratha, když je viděl spolu. Bála jsem se, že to sklouzne do takového toho "moje sestra je tabu" a "nejsi pro ni dost dobrý", ale nakonec to bylo moc pěkné. Přála bych mu vlastní příběh, jeho postava se mi dost zamlouvala.
Julii jsem chápala s tím jejím analyzováním a tím, že na všechno potřebovala čas na přemýšlení. Ostatně nejsou takoví všichni nerdi? :)

Ella161
06.05.2020 5 z 5

Kniha, která vás pobaví. Smála jsem se a uculovala. Hezká oddechovka. Na klidný víkend jako stvořená❤️

marketa4469
06.05.2020 4 z 5

Milá oddechovka, kniha se četla sama. Až vyjdou další knihy autorky, ráda si je přečtu.

DomenicaRisa
29.04.2020 1 z 5

Ne, tohle opravdu ne. Jak bylo řečeno, jsou stovky jiných knih na podobné téma. A mnohem lepších. Nejzajímavější tady byly šílené otázky z testu, jinak nic. Mnohem lepší s podobným tématem je série od Emmy Chase.

rajcatko
28.04.2020 1 z 5

Knih podobného typu je milion, nic extra.

xena2711
26.04.2020 5 z 5

Vtipná a romantická jednohubka na dva večery. Doporučuji.

Kudík
19.04.2020 4 z 5

Kdo by nebral Brama a jeho 40min. ;) Musím přiznat, že mi kniha přišla hodně vtipná, a to už od testu (hlavně loupeživých goril). Jules bych ke konci trošku zatřásla, ale dopadlo to, jak to dopadlo. Vulgarita mi nevadila, jen mi překlad přišel trošku těžkopádný. I tak přijemná oddechovka.

petusska01
17.04.2020 5 z 5

Ozaj velmi prijemna knizka, jednoduchsia ale aj zabavna aj erotika bola, aj blazniví priatelia a vsetko co treba na take oddychove 3 hodinky citania. Viem si predtsavit ze si ju niekedy precitam znova, takze odporucam. Jules mi trosicku liezla niekedy na nervy popravde ale tak potom by tam neboli ziadne zvraty.

LilianaFalcon
14.04.2020 3 z 5

Snad bych dala i jen 2 hvězdičky, ale to bych byla asi moc přísná.
Začátek nebyl špatný. Chlap zamilovaný do mladší ségry svého nejlepšího kámoše. On je vždy středem pozornosti a ona nenápadná šprtka. Proč ne. Tohle by ještě fungovalo. Ale... Celé to na mě působilo šíleně vynuceně. Bramovi ani Julii jsem to nevěřila. Posledních 50 stránek plných sexu se autorka ještě pokusila "vyšperkovat" zvratem, který budil dojem, že ho autorka chtěla použít už dřív, ale nějak na něj pozapomněla.
Působilo to přeslazeně a to to vlastně ani sladké nebylo. Ale to jen kritizuju. Kdyby se to proškrtalo, trochu se zapracovalo na psychologii postav, aby to bylo věrohodnější, a ten sex se trošku rozprostřel... no nebylo by to tak strašné...

romance

Meghan Quinn