Jak přežít svého muže

Jak přežít svého muže https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457370/bmid_jak-prezit-sveho-muze-fez-457370.jpg 3 549 167

Mladá herečka Lucie se po mateřské dovolené snaží vrátit ke své herecké kariéře, ale setkává se s běžnými strastmi svobodných matek a zamotává se do bláznivých situací při hledání lásky. Svérázně a s vtipem řeší a komentuje různé životní situace, které by někteří označili za tabu a při nichž by leckdo raději přivíral obě oči. Hrdinku na její nelehké životní cestě nedoprovázejí pouze její extrovertní a tak trochu potrhlé kamarádky, ale i Šedivka, její vnitřní hlas, se kterým má komplikovaný vztah. Skrze příběh čtenář nahlédne do světa mateřství, filmu a sexuality. Román nejen pobaví, ale zároveň nutí se zamyslet a klást si stejné nebo podobné klíčové životní otázky jako Lucie. Kolik mužů a žen musíme v životě přežít, než potkáme toho pravého?... celý text

2933
01.11.2020 5 z 5

Sex ve Meste, napadne vas, kdyz ctete rychle- vtipne, trefne, plne holcicaren a reflexe zenskeho sveta. Ctete-li ale pomalu a nechavate-li jednotlive pasaze sve telo zazit a vstrebat, zacne se odehravat velmi jemny proces, ve kterem se i Vase “Sedivka” probudi nebo znovu ozve a zacne vam promitat z vasich vlastnich supliku. A nekdo se tak znovu zamiluje do sveho muze a jiny jde zadat o rozvod. Uprimna cesta k sobe uz je ale nevyhnutelna. Stavidla byla otevrena!

akinomV
31.10.2020 4 z 5

Neskutečně čtivé, vtipné a jak už je tady napsáno, jen těžko se odkládá. Docela by mě zajímalo, kolik z toho je inspirováno vlastním životem a co je vyloženě výmysl. Něco, všechno, nic? :-) Plný počet hvězdiček nedávám jen za - pro mě - moc detailní erotické popisy. Nemusím číst úplně o všem tak dopodrobna. Každopádně zajímavá knížka!

linda0231
27.10.2020 5 z 5

Vtipná s osobitým kouzlem, trochou erotiky a trefně odhalující ženský pohled na svět. Kniha která Vám nedovolí jít spát, dokud sama nevypadne z ruky.

Zuzu175
26.10.2020 5 z 5

Skvělá a vtipná vztahovka, změnila mi můj intimní život, otevřela opět dveře do světa bez zábran a zpět k mému muži a zábavy s ním.

myshCZ
26.10.2020 5 z 5

Skvělá, čtivá knih. Autorka píše tak že vás to nenechá ani najíst, napít ale za to se těšíte až přijde protějšek domů ;-)

Zzofinka
22.10.2020 5 z 5

Rudik ma pravdu!Po dlouhé době jsem cetla dlouho do noci,je to lehke,vtipne cteni,ve kterém se (asi spis zeny) najdou. Zdařilá prvotina,jen tak dal!

Rudik
21.10.2020 5 z 5