Jak přežít kretény

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Robert Sutton, profesor Stanfordovy univerzity, se hledáním odpovědi na otázku co dělat, když narazím na kreténa, zabývá již řadu let a kniha Jak přežít kretény je aktuálním shrnutím toho nejlepšího, na co přišel na základě seriózního zkoumání lidí, kteří se ke svým bližním chovají sprostě. Předkládá v ní rady, jak jednat s lidmi, kteří ty ostatní systematicky deptají, urážejí, ponižují a všemožně jim otravují život. Kniha je zaměřena na pracovní prostředí, ale její doporučení lze využít kdekoliv....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406956/jak-prezit-kreteny-jTM-406956.jpg 2.410
Žánr
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, BizBooks
Orig. název

How to Deal with People Who Treat You Like Dirt, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jak přežít kretény

Přidat komentář
JanaDobby
04. ledna

Kniha je absolutní ztrátou času, naláká vás zajímavý obal a vtipný název. Nicméně praktické rady nic moc, jedná se spíše o souboj zážitků, přirovnání apod. Za mě nemá cenu číst.

asanita
01.09.2019

Jak přežít kretény jsem přečetla už před delší dobou, přičemž jsem knihu dostala jako dárek. Občas mívám s kretény problém, a proto jsem doufala, že mi Robert I. Sutton pomůže se s nimi vypořádat. Částečně jsem v tomto předpokladu měla pravdu, poněvadž kniha obsahuje příběhy ostatních lidí, již mají s kretény problém, a tak mohou jejich příběhy působit motivačně. V publikaci můžeme také nalézt techniky, jak se kreténům vyhnout, mentální triky a tzv. obranu útokem. Musím ale přiznat, že tyto rady nebyly nijak převratné a myslím, že by na ně většina lidí bez problémů přišla sama. Přesto ale zastávám názor, že je dobré mít všechny strategie sepsané v závěrečných shrnutích, tak jak je tomu v Jak přežít kretény, v důsledku čehož se můžete k radám pohodlně vracet. Přijde mi, že by kniha mohla být klidně o polovinu kratší, přičemž by to informace v ní obsažené nijak zásadně neovlivnilo.


Doporučujeme

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč
Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč
Miluj svůj život
Miluj svůj život
Konec prokrastinace
Konec prokrastinace
Faktomluva
Faktomluva

Autor a jeho další knihy

Kniha Jak přežít kretény je v

Právě čtených1x
Přečtených15x
Čtenářské výzvě4x
Knihotéce22x
Chystám se číst43x
Chci si koupit23x