Jak přežít kretény

Robert Sutton, profesor Stanfordovy univerzity, se hledáním odpovědi na otázku co dělat, když narazím na kreténa, zabývá již řadu let a kniha Jak přežít kretény je aktuálním shrnutím toho nejlepšího, na co přišel na základě seriózního zkoumání lidí, kteří se ke svým bližním chovají sprostě. Předkládá v ní rady, jak jednat s lidmi, kteří ty ostatní systematicky deptají, urážejí, ponižují a všemožně jim otravují život. Kniha je zaměřena na pracovní prostředí, ale její doporučení lze využít kdekoliv....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406956/jak-prezit-kreteny-jTM-406956.jpg 2.410
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, BizBooks

How to Deal with People Who Treat You Like Dirt, 2017

Kniha Jak přežít kretény

JanaDobby

Kniha je absolutní ztrátou času, naláká vás zajímavý obal a vtipný název. Nicméně praktické rady nic moc, jedná se spíše o souboj zážitků, přirovnání apod. Za mě nemá cenu číst.

asanita
01.09.2019

Jak přežít kretény jsem přečetla už před delší dobou, přičemž jsem knihu dostala jako dárek. Občas mívám s kretény problém, a proto jsem doufala, že mi Robert I. Sutton pomůže se s nimi vypořádat. Částečně jsem v tomto předpokladu měla pravdu, poněvadž kniha obsahuje příběhy ostatních lidí, již mají s kretény problém, a tak mohou jejich příběhy působit motivačně. V publikaci můžeme také nalézt techniky, jak se kreténům vyhnout, mentální triky a tzv. obranu útokem. Musím ale přiznat, že tyto rady nebyly nijak převratné a myslím, že by na ně většina lidí bez problémů přišla sama. Přesto ale zastávám názor, že je dobré mít všechny strategie sepsané v závěrečných shrnutích, tak jak je tomu v Jak přežít kretény, v důsledku čehož se můžete k radám pohodlně vracet. Přijde mi, že by kniha mohla být klidně o polovinu kratší, přičemž by to informace v ní obsažené nijak zásadně neovlivnilo.

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč
Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč
Miluj svůj život
Miluj svůj život
Konec prokrastinace
Konec prokrastinace
Faktomluva
Faktomluva

Kniha Jak přežít kretény je v

Právě čtených1x