Jak nedočíst Viewegha

Jak nedočíst Viewegha https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86746/jak-nedocist-viewegh-86746.jpg 3 8 4

Úsměvné čtení o tom, že Slunéčko sexytečné může být rovněž Ostrojazyčnicí, jak odolat puncovanému chlípníkovi, kdo to jsou rytíři hranatého stolu, proč neuspěl baron von Krach und Bankrot, za jakých okolností se vám dobrá nálada může odstěhovat do Humpolce, ale především - jak nedočíst Viewegha.

Lenka4
11.12.2018 2 z 5

Začátek je vtipem tak přehuštěný, že si ho čtenář nemůže ani pořádně vychutnat a spíše doufá, že autorovi humor brzy dojde. Ovšem poté zůstává jen limonádový příběh se snadno předvídatelným dějem.

Tejuš
09.09.2014 1 z 5

Pro mě opravdu nepovedená kniha, která příběhem nezaujala naprosto vůbec a literárním výkonem jakbysmet - říkala jsem si, že takhle bych to snad napsala i sama..

Elye
29.03.2013 3 z 5

Nenáročné čtení pro nenáročné ženy. V knize jsou občas vtipné pasáže, první polovina je zábavná, ale podobně jako u Viewegha je vidět, že ne vždy dokáže autor-muž popsat ženské myšlení tak, aby tomu samy ženy uvěřily. Opravdu shledávám podobnost s Vieweghem. To měl být záměr?

Trina1
26.04.2012 3 z 5

Knížka si jistě najde své příznivce. Nicméně to, že jsem ji dočetla, považuji za velký úspěch. Zpočátku se snažila být tak strašně vtipná, až to působilo trapně. Dialogy mi velice připomínaly rozhovory v sitcomech - jen ten nahraný potlesk tam chyběl. To, že si Kareniny kolegyně mezi sebou stále půjčovaly její knížku, mi už opravdu v půlce knihy nepřišlo vtipné. A chybějící otazníky ve větách tázacích to všechno dovršily, o zdlouhavém rozhovoru Pavla s Karen ke konci knížky nemluvě.

česká literatura

Jan Váchal