Jak (ne)rozumět emocím stárnoucích rodičů

Jak (ne)rozumět emocím stárnoucích rodičů https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230591/bmid_jak-ne-rozumet-emocim-starnoucich-r-230591.jpg 2 6 4

Zdá se vám to povědomé? Máte pocit, že jsme popsali právě vás? Věřte, že v tom nejste sama. Kniha, kterou držíte v ruce, vám poradí, že jestli chcete přežít, musíte myslet především sama na sebe. Poznáte, že nejste jediná v této situaci, a rady a zkušenosti známého českého psychologa PhDr. Tomáše Nováka se vám určitě stanou „nadějí a světlem na konci tunelu“.... celý text

Magriva
04.04.2018 2 z 5

Souhlasím s předchozím komentářem o roztříštěnosti stylu. Četla jsem knížky o vztazích mezi matkou-dcerou, synem-matkou apod. a ty byly velmi dobré a zajímavé, toto je taková všehochuť, i když pár zajímavých myšlenek jsem si i tady objevila.

Bustedka
08.03.2018 2 z 5

Styl pana Nováka neznám, takže netuším zda bych podobné pocity měla i u jeho jiných knih, ale měla jsem pocit, že skáče od jednoho k druhému. Snaží se ukázat co všechno ví, ale občas, tam kde by myšlenku bylo dobré rozvinout, byla zas nějaká opakující se citace. Zprvu se mi kniha líbila, zacetla jsem se do ní kvuli rodinné situaci, ale výsledný dojem je nijaky. Čekala jaem trochu víc, než jake typy seniorů jsou, že neverbalni řeč je důležitá apod

Alma-Nacida
30.09.2017 3 z 5

Na knize je sympatické, že autor, ač spíš věkem blíže ke skupině seniorů, fandí víc mladším pečovatelům. Mnohdy jsem se pousmála a příjemné je i zjištění, že je to asi tak, jak to vidím já. Ale celkově závěr vyznívá do ztracena, žádné know-how, jak se teda nenechat vysát a jak nevyhořet.

babyboar
31.01.2015 3 z 5

Knížka, která může pečovatelům trochu zvednout náladu a trochu pochopit nejen seniory. Trochu mě odradil styl pana Nováka, který populárněnaučné příručky seká jak Baťa cvičky a nemá ani čas si je nechat korigovat. Na jejich stránkách se tak objevují mnohdy nejen překlepy, ale i nesmyslné konstrukce vět.