Jak jsem potkala osud

Jak jsem potkala osud https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33021/jak-jsem-potkala-osud-33021.jpg 4 25 5

Knížka o dívce, která má problémy s nadváhou. Hrdinka se jmenuje Antonie, ale ve škole na ni spolužáci posměšně pokřikují Tonka - Tunka - Pětitunka. Čtenáři se dozví, jak se s tím Tonička vypořádá a jak si získá lásku Tomáše.

en.bee
12.11.2014 5 z 5

Velmi hezká knížka, líbila se mi.

1v8na
21.08.2014 4 z 5

Kniha je velmi poučná, moc se mi líbila. Ovšem myslím si, že je hloupé brát si život v jakékoliv situaci.

herotabe53
17.04.2014 4 z 5

Pamatuju si, že jsem jí četla ve 13cti, tak jsem brečela jako želva:). Knížka je suprová, ráda se k ní vracím, četla jsem jí už mnohokrát. Je docela krátká, ale opravdu stojí za přečtení:)

Layss
26.02.2012 4 z 5

Příběh o tom, že udělat pitomost je opravdu snadné, ale také o tom, že se z ní dá poučit a vyhrabat se z toho. Tato knížka mi nějak zmizela z mé knihovny, ale doufám, že ji brzy někde objevím...

sarekaslukova
03.11.2011 5 z 5

Knížka se mi ze začátku moc nelíbila ale postupem času když jsem byla starší jsem si ji opravdu oblíbila. Příběhy o lásce a životních problémech jsou smutně hezký a u téhle to nebylo jinak.