Jak jsem potkal Čechy

Jak jsem potkal Čechy https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112248/bmid_jak-jsem-potkal-cechy-gfm-112248.jpg 3 5 1

V této knize vypráví autor o svém životě po návratu z Ameriky, vypovídá o zlomových událostech, ke kterým po jeho návratu došlo, doplněno fotografiemi.

cori
13.08.2023 2 z 5

Pokračování knihy Jak jsem potkal Ameriku, ve které M.D. popisuje, co se stalo po jeho návratu domů a jak natáčel film Panství, končí na podzim 1998, kdy se film dokončuje ve střižně a chystá se premiéra na únor 1999. Kniha obsahuje mj. kapitoly Já a politika, Mé podnikání (pronájem nafukovacích atrakcí), Natáčení filmu Panství, Já a kritika, Televize, Zábava, Má vlastní televize (jak by vypadalo programové schéma stanice Dejdar), Filmové a televizní natáčení, Formule 1 (jak se stal členem V.I. P. klubu F1 a navštěvoval závody s Dominikem Haškem), Sport, Budoucnost, Loterie (jeho působení v Nadaci Happy Line a její loterii Bezva šance, která v roce 1998 byla kvůli podezření z podvodu zastavena), Divadlo, Přátelé z divadla (Lábus a Vacek), Po letech...Kniha obsahuje hodně fotografií hlavně ze zákulisí F1, Dominika Haška a Václava Klause, kterému M.D. zpíval na koncertě pro V.K. a věnoval mu mnoho obdivných řádků).
Je zajímavé porovnat názory 33letého M.D. a jeho současné postoje a podporu Miloše Zemana i Petra Pavla.

Martin Dejdar
česká, 1965