Jak jsem dobýval Ameriku

Jak jsem dobýval Ameriku https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171019/bmid_jak-jsem-dobyval-ameriku-pPg-171019.jpg 4 10 7

Jak jsem dobýval Ameriku: aneb několik užitečných rad pro nelegální pracovníky v USA. Skutečný příběh Českého nelegálního pracovníka v USA. Co všechno se může přihodit a pokazit a jak se toho pokud možno vyvarovat, vám kniha napoví. Dokonce zavítáte i do amerického vězení.

Auto999
Auto999
17.12.2021 3 z 5

Velmi krátká kniha, přečtena za 2 hodiny. Autor skutečně v USA byl, ale pouze necelý měsíc!!! A z toho pracoval pouze několik dní!!! Takže podle toho vypadají i jeho rady. Ale příběh je to zajímavý. Jelikož o USA nic moc nevěděl, něměl moc peněz, tak ten měsíc prožil více méně v autě bez mytí. Za hodně věcí utratil daleko víc něž musel a kdekdo ho obral (např. auto které mu prodali bez technického průkazu apod.) Na takovéhle heily v USA čekají aby je na každém rohu obrali. V roce 1997 to možné bylo, ale dnes už se snad něco takového nemůže nikomu stát.

lenka6751
lenka6751
07.04.2021 5 z 5

Hezké počtení

Corly
Corly
28.02.2017 5 z 5

Super, fakt poutavé a vtipné! :-)

kabril
kabril
16.11.2013

kniha se čte jedním dechem, je to téměř neuvěřitelný příbeh plný náhlých zvratů.

Američanka
Američanka
09.11.2013 5 z 5

Mě se tahle kniha moc líbí, byly večery, kdy jsem se nemohla ani odtrhnout, jak to bylo napínavé. Myslím, že se to autorovi moc povedlo.

zrzaňa
zrzaňa
09.11.2013 5 z 5

Krásná kniha, četla jsem ji každý večer před spaním, chtěla bych s tímto mužem cválat životem. V noci mě doprovázely divoké sny, chtěla bych aby pan autor dobýval mě, ne Ameriku. Od té chvíle, co jsem si přečetla první knihu, lačním po každé další.

Monicay
Monicay
08.08.2013 3 z 5

Spíš takový deníček z cest. Nejsem si jistá, kdy to bylo sepsáno, protože autor v knížečce hovoří o disketách, které už jsou minulostí (vydání je ale uváděno v roce 2013). Krátké a plytké vyprávění o zážitcích v USA.

Štítky knihy

vězení, věznice USA (Spojené státy americké) cestopisy přistěhovalci, imigranti české cestopisy

Autorovy další knížky

2016  65%Útěk z Rakky