Jak jsem dobýval Ameriku

Jak jsem dobýval Ameriku: aneb několik užitečných rad pro nelegální pracovníky v USA.

Skutečný příběh Českého nelegálního pracovníka v USA. Co všechno se může přihodit a pokazit a jak se toho pokud možno vyvarovat, vám kniha napoví. Dokonce zavítáte i do amerického vězení.

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171019/jak-jsem-dobyval-ameriku-pPg-171019.jpg 4.58
Literatura česká, Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno, Mirkrej

Kniha Jak jsem dobýval Ameriku

lenka6751

Hezké počtení

Corly
28.02.2017

Super, fakt poutavé a vtipné! :-)

kabril
16.11.2013

kniha se čte jedním dechem, je to téměř neuvěřitelný příbeh plný náhlých zvratů.

Američanka
09.11.2013

Mě se tahle kniha moc líbí, byly večery, kdy jsem se nemohla ani odtrhnout, jak to bylo napínavé. Myslím, že se to autorovi moc povedlo.

zrzaňa
09.11.2013

Krásná kniha, četla jsem ji každý večer před spaním, chtěla bych s tímto mužem cválat životem. V noci mě doprovázely divoké sny, chtěla bych aby pan autor dobýval mě, ne Ameriku. Od té chvíle, co jsem si přečetla první knihu, lačním po každé další.

Monicay
08.08.2013

Spíš takový deníček z cest. Nejsem si jistá, kdy to bylo sepsáno, protože autor v knížečce hovoří o disketách, které už jsou minulostí (vydání je ale uváděno v roce 2013). Krátké a plytké vyprávění o zážitcích v USA.