Já Ti nesu veselého beránka ze stáda svého

Soubor vánočních fejetonů, vysílaných na rozhlasových vlnách v pořadu Dobré jitro a čtyři vánoční pohádky pro děti.

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209673/ja-ti-nesu-veseleho-beranka-ze-stad-209673.jpg 4.512
Literatura česká
Vydáno, Granát

Kniha Já Ti nesu veselého beránka ze stáda svého

kob
07.05.2020

To je tak půvabné povídání, že jsem si tu útlou knížku musela přečíst hned dvakrát, abych si ji lépe zapamatovala.

Krab1ce
14.01.2019

Jeden z těch zvláštních autorů, jejichž psaní, ač z hlediska stylistického málo pozoruhodné, hřeje jako kamínka; člověk se jím chvilku baví, chvilku nudí (ne všechny fejetony sednou každému, že ano), ale i ta nuda zůstává jaksi příjemná, stačí přivřít oči a rozkošnicky se v teplíčku sálajících plamenů natáhnout. Je to vlastně takový malý zázrak, nečekaný objev: jako dítěti mi Nepilovy pohádky nic moc neříkaly. Že bych do nich konečně dorostla?

Scathia
02.12.2018

Fejetony mám ráda, skvělá oddechovka, přesně v pravý čas, před Vánoci. :-)

Knihomura
17.12.2017

Skvělý František Nepil. Když čtu jeho knihy, v duchu slyším i jeho nezapomenutelný hlas. V adventním čase neodolám a vracím se k jeho povídání o Vánocích. Bezkonkurenční je : Jak rozbalovat vánoční dárek. Přidávám audiobonus. ;-)