Já, JůTuber 3

Já, JůTuber 3
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320389/bmid_ja-jutuber-3-fcz-320389.jpg 2 32 32

Já, Jůtuber série

Poznejte svoje jůtuberské hvězdy! Už potřetí vám ukážeme to nejlepší ze světa internetových videí! Co je Vadakův životní sen? Kdy dostala první pusu Míša z kanálu Stylewithme? Proč je Atiho život opravdová show? S kým by jednou rád natáčel DenisTV a jak sama sebe popisuje Týnuš Třešničková? To a ještě mnohem víc se dočtete ve třetí knížce Já, JůTuber! Nechybí ani pokračování příběhu Manuela Středy, ze kterého je teď středoškolák. Třetí díl je také plný tipů, jak si správně nastavit kanál a jak na YouTube vydělávat peníze. Já, JůTuber je zkrátka fenomén, který musí mít každý, kdo chce ve světě internetu něco znamenat ;)... celý text

Ana72154
08.07.2021 3 z 5

Tento díl hodnotím o jednu hvězdičku více, než předešlé dva, protože se to dalo lépe číst (více informací o každém). Příběh opět nezklamal. Je vtipné to číst skoro 5 let po vydání a vidět, kolik youtuberů již skončilo s natáčením.

novotnq473
20.12.2020 3 z 5

Kniha se mi libi,v lete se dobre cte a na 2 hodiny zabavi. Jsou tam super ilustrace a pribeh pobavi. Je dobre ze to navazuje na prvni a druhy dil. Jak je tu uz psane,kniha neurazi a dobre si u ni odpocinete. Rozhovory v druhe pulce knihy jsou dobre napsane ale zase u nekterych youtuberu je tech informaci moc malo a u nekterych by se dalo ubrat. Na druhou stranu tam nemuseli davat youtuberku ktera je zaprodana a podporuje kozesinove farmy.

Lubisek
03.06.2019 4 z 5

Nevím jak ostatním, ale mně se to prostě DOCELA LÍBÍ... :D Je to taková oddechovka, přesně na léto, které se již blíží. :) Nad příběhem Manuela Středy se občas pousměju, občas usměju i hlasitěji a baví mě to... Knížka, která se dá s přehledem přečíst za jeden den (i za pár hodin). Neurazí, nenadchne, akorát si u ní dobře odpočinete. :)
Jinak v tomto dílu se mi asi zatím nejvíce líbily rozhovory s YouTubery.
Tak protentokrát 4 hvězdy (budu hodný..) :D

VAnna
09.02.2019 2 z 5

Nic moc. :)

NymphMaeve
22.11.2018 2 z 5

Do čtenářského kroužku na ZŠ dobré, alespoň to děti zajímá, baví a donutí vůbec něco přečíst. Jinak vyhozené peníze.

buldozer5
13.05.2018 2 z 5

Jestli máte chuť vyhodit tři stovky jen tak do vzduchu, zadržte ještě, můžete si přece koupit tuhle knihu. :)

KingKylie
11.02.2017

Už jenom, když vidím na té obálce Vadima, Denise a Třešničkovou, chce se mi blít :))))

AniS1
04.02.2017

... aneb jak vytáhnout peníze z jedenáctiletých dětí.

Emíša
29.12.2016 odpad!