Já batole

Já batole https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28658/ja-batole-28658.jpg 4 4 2

Jeden ze zakladatelů nakladatelství Toužimský & Moravec vypráví s nadhledem skutečné události, které se mohou stát v kterékoliv rodině, když se narodí miminko. Popisuje zde první krůčky svého vnoučete. Ilustrátor J. Petráček si jako vzor batolete ovšem vybral spisovatelova pravnuka. Kniha vyšla ke 100. výročí autorova narození.

kamika78
19.01.2018

Knihu jsem četla těsně po návratu z porodnice. A to doporučuji snad každé mamince. Maličká spinkala v postýlce a já si uvědomovala, jak křehká je ta dušinka v ní a musíme ji opatrovat.

Márinka
30.11.-0001 5 z 5

Podtitul této knihy zní: Zápisky novorozeného z období středně pokročilého socialismu. Takže, milí čtyřicátníci a milé čtyřicátnice, pokud už si nepamatujete na svá batolecí léta a chcete si onu “uvědomělou” dobu připomenout s úsměvem, neváhejte a sáhněte po Batoleti. Neboť nejen Mikey ze známého amerického filmu Kdopak to mluví, ale i náš český Michal dokáže vtipně a s nadhledem batolete komentovat své a tím i naše okolí.