Skleněný ďábel

Román švédské královny detektivek. Inspektorka Irena Hussová a její tým z göteborské kriminálky řeší případ trojnásobné vraždy Mladý učitel Jacob byl zastřelen. Policie chce vraždu ohlásit jeho rodičům – a najde je taky mrtvé. Jde o brutální vyrovnávání rodinných účtů? A kdo způsobil psychickou poruchu Jacobovy sestry Rebeky?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/5880/irena-hussova-skleneny-dabel-Nr9-5880.jpg 3.933

Irena Hussová 4.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Motto

Glasdjävulen, 2002

Kniha Skleněný ďábel

TeaPeter

Opět dobrá detektivka. Jen škoda toho krutého konce.

rekon
19.08.2019

Mám ráda styl psaní paní Turstenové, knihu jsem přečetla během dovolené. Nevím, proč autorka rozepisovala tvz. "druhou linii vyšetřování-válku gangů", bylo podle mě zbytečné natahování děje.

pepa4081
13.09.2018

Konec téhle knížky mi přišel trochu moc rychlý a stručný, přitom obsahovala pasáže, které s dějem příliš nesouvisely a zdály se mi jako zbytečné natahování. Jinak jde o tradičně slušnou detektivku od paní Turstenové.
Uspokojivé.

March
26.01.2018

Kniha nebyla špatná, závěr me překvapil, možná v nějaké pasáži přetažené, ale za přečtení to stojí. Nicméně pokračuji ve čtení dalších dílů komisařky IH.

Damato
17.03.2016

Četla jsem knihu o dovolené a musím říct, že mi dovolená strašně rychle utekla a to čtení bylo super

malen
27.11.2015

Docela příjemná detektivka

Marie F.
19.02.2014

Výborná pointa, ale při čtení jsem si někdy říkala, aby zrychlila tempo

asterixka
11.07.2013

Po několika snahách pokračovat ve čtení jsem knihu odložila, prostě to nešlo, nedočteno... styl psaní mi nesedl a další knihu Helen Tursten asi už příště vyhledávat nebudu....