Investice nejen pro bohy

Investice nejen pro bohy https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498134/bmid_investice-nejen-pro-bohy-abm-498134.jpg 3 6 1

Knížka nazvaná INVESTICE NEJEN PRO BOHY s podtitulkem STRUČNÝ SLOVNÍK INVESTORA je naučným, ale zároveň zábavným a atraktivním průvodcem mladého začínajícího investora. Čtenáře neobtěžuje přívaly cizích slov ani krkolomnými slovními obraty, vždy jde jasně a stručně k podstatě věci. Téma zpracoval lehkým a svěžím stylem autor Martin Kavka, jsou doplněny promyšlenými ilustracemi Lukáše Fibricha a o chytlavou grafiku se postaral Vláďa Trčka. Cílem publikace je přivést k investicím i mladé lidi, zbavit je strachu či předsudků, vysvětlit jim základní odborné výrazy, přiblížit fungování fondů a ukázat možnosti spoření formou pravidelných investic i se všemi případnými riziky. Kniha vznikla pod křídly světově úspěšné investiční společnosti Amundi.... celý text

michal0133
24.03.2023 4 z 5

Příjemně přehledná, stručná knížka o investovaní. Jazyk, strukturu i obsah lze hodnotit jednoznačně kladně. Člověk úplně dostane chuť si zainvestovat Pak se koukne na účet a zjistí, že nemá co
Grafické zpracování a ilustrace Lukáše Fibricha jsou taky moc fajn.
Na konci je krátká reklama na firmu Amundi, která na knize spolupracovala jako odborný garant, ale celkově mi kniha přišla poměrně nezaujatá.

Martin Kavka
česká, 1977
2018  71%Hacknutá čeština
2022  50%Investice nejen pro bohy

Kniha Investice nejen pro bohy je v