Intimní slasti

Na první pohled by se mohlo zdát, že pokusy biochemika Gregoryho Barrowa nemohou sloužit zavženíhodnějším cílům: pracuje pro americkou vládu na výzkumu látek v těle, které by dokázaly proměnit vojáka v nemyslící bojový stroj. A přece, v průběhu výzkumů narazí na odbočku. Objeví v těle člověka skupinu hormonů, v nichž mají kořeny ty nejtemnější zvířecí pudy člověka. A stane se horší věc, než kdyby předal výsledky své práce vojenským špičkám - aplikuje je na dva obyčejné jedince. Na ženu, toužící po lásce a na muže, který jí chce využít pro své nejpudovější choutky. V tělech obou se rozpoutají procesy, které záhy překročí rámec prosté chemické reakce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25541/intimni-slasti-Z1J-25541.jpg 2.67
Vydáno, BB art

Private Pleasures, 1994

Kniha Intimní slasti

kadgam
17.07.2018

Kniha so zaujímavým námetom, možno vôbec nie utopickým. Zo začiatku som sa horšie orientovala v postavách.
Koniec dosť idealistický na moje očakávanie.

Ječmínek
15.07.2014

Autor měl dobrý nápad a zajímavé možnosti namíchat z toho něco pěkného, čtivého a humorného, ale nakonec jsem četl knihu nezáživnou. Celou dobu jsem čekal, až dojde k použití obou látek a začne sranda, ale kromě dvou malých scének jsem se nedočkal.

Tělo a krev
Tělo a krev