Krvavé nebe

Krvavé nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325614/bmid_krvave-nebe-ZqR-325614.jpg 4 154 46

Inspektorka Eva Clayová série

KAŽDOU NOC JE ZABITA JEDNA RODINA.V liverpoolských ulicích řádí sněhová bouře – a v místních domech masový vrah. Likviduje všechny, rodiče, prarodiče, děti, a jejich zohavená těla pak ukládá na zem do podivných obrazců. Nikdo ze sousedů nic nezaslechl. S následujícím soumrakem se brutální zločin opakuje.KAŽDÝ DEN SE JE POKOUŠÍ ZACHRÁNIT.Inspektorka Eva Clayová je bezradná. Kdo by riskoval dopadení a zdržoval se dokonalým aranžováním obětí? Hlavou jí proběhne vzpomínka, ukrytá hluboko v mysli. Ta preciznost. Ta posedlost. Pocity a předtuchy jí ale pachatele chytit nepomohou. Další noc se blíží.A KAŽDÝM OKAMŽIKEM UBÍHÁ ČAS…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Blood Mist , 2015

Petra17
28.05.2018 3 z 5

Zprvu nadseni pote uz byl jasny konec a nebavilo me to. Posledni stranky jsem spise preletla ocima nez abych je cetla jeste se spojenim radosti ze cteni...

Acquenta
13.03.2018 3 z 5

Ze začátku jsem myslela, že knihu odložím. Ne , že by mě nebavila, spíše byla tak hrůzostrašná, že se při ní i těžko večer usínalo. Když jsem se ale v ději přelouskla o kousek dál, stala se z ní docela obyčejná a nudná detektivka. Rozuzlení vražd mi přišlo docela přehnané....

Marekh
04.02.2018 3 z 5

Bohužel tato kniha mne příliš neoslovila, nebavila mě. Neplánuji číst další auturovy knihy.

Peetullka
29.01.2018 5 z 5

Kniha se mě příjemně překvapila :-) Doporučuji.

konicekbily
27.10.2017 3 z 5

Pokus napsat thriller s detektivní zápletkou, zatahující nedospěláky k trestné činnosti, okořeněné náboženstvím šílenců, psychyatrickou léčebnou a několika neuvěřitelnými kroky a jednáními i činy hlavních, jak kladných i záporných hrdinů, v mé mysli nezanechá žádnou výraznou vzpomínku.

Veronika33
26.10.2017 5 z 5

Kniha ma neskutočne pohltila, bola svižná, pútavá a veľmi dobre napísaná. Toto je presne žáner, ktorý mi najviac sadne.Knihu som si maximálne užila a teším sa na prípadné ďalšie diely od tohto autora.

iveta3689
13.10.2017 2 z 5

Z anotace vypadal příběh slibně, ale bylo to nudné, divné. Připadalo mi, že autor přilepit dva příběhy k sobě bez nějakého promyšlení.

Ďumbierka
15.09.2017 4 z 5

Knižka je podľa mňa veľmi dobre napísaná. Štýl autora mi vyhovoval a čítala som na moje pomery veľmi rýchlo. Čo ma trošku mrzelo je to, že som pointu knihy tak trochu tušila a odhalila a tak som len čakala, kedy si to, čo som tušila aj prečítam.
Podľa môjho by mohol byť koniec viac prekvapivý ako bol, no kniha bola aj tak dobrá a ja si určite prečítam aj ďalšie od pána Robertsa :)

Dumicek
28.08.2017 4 z 5

Musím říct, že tato kniha má velký potenciál, ale dle mého nebyl plně využit...ze začátku mě kniha moc netáhla, celkem mě i nudila, ale tak od té poloviny to začalo být celkem zajímavé. Námět zajímavý, ale trošku mi to přišlo ujeté, ale to asi zrovna k tomuto typu lidí patří- ta ujetost :D jako super to mlaskání to se musí nechat. Konec knihy byl celkem dobrý a i napínavý, ale prostě něco mi v této knize chybělo a kvůli tomu dávám 4 hvězdy. Každopádně stojí za přečtení

krtecek_1
08.08.2017 4 z 5

Dobrý to bylo, proč ne? Začátek trochu utahaný, ale je jasné, že všichni autoři knih to nemohou napálit od první stránky. Hlavní hrdinka sympaťanda, White tomu dal trošku nádech sci-fi. Paráda! :)

Ttammarra
11.07.2017 5 z 5

Tahle knížka se mi líbila. Na mě byla docela dost drsná, protože tento typ knih vůbec nečtu. Měla zajímavou zápletku a vyšetřovatelka Eva Clayová mě zaujala i svojí minulostí. Za mě super knížka a ráda si přečtu i pokračování, i když se budu zase trochu bát :) .

zazvorka
30.06.2017 3 z 5

Hodně divná kniha - rádoby hlubokomyslný krimi thriller. Hlavní myšlenka slibná, ale silně rozmělněná a nedotažená. Jedno ale nemohu upřít - mlaskání je hodně děsivý, odporný nápad v dané souvislosti. Takže za to tam mlasknu trojku, jinak jsem dost zklamaná.

Jamra
29.06.2017 4 z 5

Rychlý spád, což se často nevidí... Většina dnešních knih obsahuje zdlouhavé zbytečnosti. Ale hororové prvky? Kde přesně? Dost koukám na horory, takže jsem asi zvyklá. Ovšem ty děti v takových situacích.... Možná to jsou ty hororové prvky. Čtivé, stojí za přečtení.

Hella
25.06.2017 3 z 5

Nějak jsem prostě nemohla uvěřit tomu zapojení desetiletých dětí. To fakt ne. Když od toho odhlédnu, tak dobrý, ale o tomhle mě prostě autor sebemíň nepřesvědčil.

VerčaFF
23.06.2017 2 z 5

Tato kniha má zajímavý námět i zápletku, ale to zpracování se mi tedy zdálo dost chabé. Detektivka s hororovými prvky to byla a některé body byly opravdu strašidelné a originální (to mlaskání mě dostalo), ale celé to zabíjí rozhovory hlavních postav, případně výlety do myšlení hlavní hrdinky. Připadá mi, že to psal jako slohovku student střední školy.. Nebo je to tím překladem? To se mi nezdá možné. Stokrát opakované metafory, patetická prohlášení, rádoby hloubavé poznámky policistů, které se týkají úplně nepodstatných věcí. A jak hlavní hrdinka jen tak náhodou vyluštila ten kód, nad kterým předtím seděli všichni detektivové i jazykovědcem a namlouvali kvůli němu celé knihy na diktafon.... A přitom to byla taková blbost! Prostě mi ten styl psaní i uvažování a chování postav přišly hrozně hloupé... Už jsem si říkala, ať raději zlikvidují Evu Clayovou i s celým týmem, ať je nemusím poslouchat (číst).

zuzana2599
18.06.2017 4 z 5

Drsnější, krvavá krimi s prvky hororu. Knížku jsem přečetla za dva večery, četla se velmi dobře, no já osobně jsem příznivcem jemnějších krimi, ale určitě i tato kniha najde své nadšené čtenáře.

xNelly
08.06.2017 5 z 5

Knížka zcela splnila očekávání, občas jsem ji musela odložit a nadechnout se, protože ty zločiny přece jen byly trošku pro silnější povahy než jsem já. Nicméně v závěru jsem se do toho tak zamotala, že jsem to asi ani nepochopila.... :(

Ája*
02.06.2017 3 z 5

Nerada dávám tři hvězdy. Chtěla jsem zkusit nějaký thriller s detektivni zapletkou. Bohužel jsem se netrefila do mého vkusu. Čekala jsem něco jiného. Každopádně knížka je čtivá.

katy238
24.05.2017 5 z 5

Drsný thriller pro silnější povahy. Možná vám bude místy z knihy blivno, ale jejího přečtení nebudete litovat. Napínavá od prvního velkého písmena po tečku za poslední větou.

KnihomolkaSuzan
22.04.2017 5 z 5

Výborná kniha!! Velmi čtivý a brilantně napsaný thriller s hororovými prvky! Moc se mi líbil a byla jsem velmi překvapená!

thrillery

Mark Roberts