Krvavá hmla

Krvavá hmla https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329967/mid_krvava-hmla-a9Q-329967.jpg 4 156 156

Inspektorka Eva Clayová série

V uliciach Liverpoolu zúri snehová metelica a práve vtedy, päť minút pred polnocou, zazvoní Eve Clayovej telefón. Muselo sa niečo stať, a aj sa stalo. Detektívku zavolali na miesto činu do luxusnej štvrte neďaleko jej bydliska. V jednom z bytov sa jej naskytne pohľad na krvavé divadlo. Počas spánku tu niekto zmasakroval šesťčlennú rodinu. Páchateľ si dal dokonca záležať, aby ich zohavené telá starostlivo rozmiestnil do tajomného obrazca. Ale kto? A prečo? Evina myseľ pracuje na plné obrátky, niečo podobné už kedysi dávno videla, ale nevie si spomenúť kedy a kde. No niet času na dohady, mesto ovládla panika a Eve musí chytiť nemilosrdného zabijaka skôr, ako udrie znova. Lenže on má náskok a dokonca vie o jej minulosti viac, ako ona sama tuší.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Blood Mist , 2015

KnihomolkaSuzan
22.04.2017 5 z 5

Výborná kniha!! Velmi čtivý a brilantně napsaný thriller s hororovými prvky! Moc se mi líbil a byla jsem velmi překvapená!

perpe2a
18.04.2017 4 z 5

Výborná krimi, mělo to spád, moc doporučuji.

spencer
10.04.2017 5 z 5

Byla jsem až překvapená, jak moc se mi thriller líbil. Bylo to napínavé od začátku až do konce. Pokud hledáte něco napínavého k rychlému přečtení je to kniha pro vás :)

Jane417
29.03.2017 5 z 5

Mrazivé, napínavé, strašidelné, děsivé, krvavé, ale ne nechutné čtení. Krvavé nebe má vše, co má thriller s hororovými prvky mít a všeho je tak akorát.
Začala jsem knihu číst sama večer a ne, že bych se šíleně bála, ale neměla jsem z toho dobrý pocit! Pokud se chystáte tuto knížku číst, nejdřív zkuste, jestli máte zamčeno!
Ano, v jedné dějové lince je tady podobnost s Mlčením jehňátek, ale dojem z celého příběhu mi to nekazí.

Danago
25.03.2017 2 z 5

Knížka začala dobře, ale tam kam se po čase zápletka dostala, bylo hodně drsné a tento směr já nemám v oblibě. Opravdu se nedá nic blíže napsat. Za mě jsou i lepší knížky. Ale věřím, že spoustě čtenářů se knížka líbit bude.

teli9845
23.03.2017 4 z 5

Výborné krimi! Mnohem lepší než všechny dnes tak moderní "dívky" ve vlaku, ledu apod.

jana3099
19.03.2017 3 z 5

Do knihy jsem se opravdu rychle začetla a příběh byl mrazivý, napínavý, brutální, záhadný, nooo ale rozuzlení toho konce.....nechci a nebudu samozřejmě nic prozrazovat, ale nebyla a není to tkz. moje parketa.......

thrillery

Mark Roberts