Dokonalá kořist ekniha

od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Druhý kriminální případ bestsellerové série s detektivem Callanachem a inspektorkou Turnerovou Edinburgh se stává evropskou metropolí hrůzy. Uprostřed hudebního festivalu rozetne ostrá čepel břicho charitativnímu pracovníkovi. V mnohatisícovém davu si vraha nikdo nevšimne. Nedlouho poté je na dně popelnice nalezena učitelka z mateřské školky, uškrcená vlastní šálou. Policie nezná motiv a nemá ani žádné stopy – dokud se po městě nezačnou objevovat podezřelá graffiti. Vrah jimi totiž oznamuje svou další kořist... a čím je nevinnější, tím lépe....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403944/dokonala-korist-Trx-403944.jpg 4.6547
Série

Inspektor Luc Callanach 2.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno (ekniha), Plus
Orig. název

Perfect Prey, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (178)

Kniha Dokonalá kořist

Přidat komentář
petra9164
15. ledna

Knihu jsem četla jedním dech, napínavé, úžasné! Moc se mi líbila.

mirka71
09. ledna

Tleskám. Všechny čtyři ,,Dokonalé" (stopy,ticho,kořist, smrt) ,co doposud vyšly jsou dokonalé. Brilantně napsané detektivky s dvojicí detektivů, kteří se zpočátku nemohou ani cítit, ale je vcelku jasné, jak jejich nenávist skončí. Náměty jsou netuctové, knížky mají spád, doufám, paní Fieldsová, že ,,dokonalých " ještě přibude...


LuciLu
03. ledna

Tato kniha by si zasloužila určitě více jak 5 hvězdiček. Dychtivě jsem otáčela stránku po stránce. Autorka rozhodně umí udržet čtenáře v napětí (to konec konců dokázala již v předešlém díle). Callanach s Turnerovou řeší sérii vražd, kdy nesvádí boj pouze s pachateli, ale také s vedením a v neposlední řadě s arogancí “kolegů” ze Scotland Yardu (kdy obzvlášť jedna scéna se mi zdála již hodně za hranou). Chris Carter začíná mít konkurenci :-) (zajímalo by mě, jaká by byla kniha, kdyby se tito dva autoři spojili ;-) ). Rozhodně sahám po dalším dílu.

KatyM.
26.12.2020

Skvělé pokračování 1.dílu, kniha se četla sama.

AlbionFoxyFox
26.12.2020

Přečteno za 2 dny. Výborně stupňované napětí, sympatické postavy, jen mi v tomto díle vadil vztah Luca a Avy, který byl oproti prvnímu dílu horší. Jsem zvědavá, co bude dál.

mataj
21.12.2020

(audiokniha)
Kniha je napínavá od první stránky. Vraždy (nutno dodat velice brutální) se kopí rychlosti blesku. A tak Ava a Luc mají co dělat, jelikož kromě nedostatku stop se potýkají i s arogancí "kolegu" ze Scotland Yardu, který souběžně s nimi vyšetřuje kybernetický útok. Nicméně na scénu přichází pomoc od velice sympatické dvojice - novináře a internetového experta. Doufám, že se objeví i v dalších dílech. Takže co dodat, druhý díl byl opět dokonalý.

jankaander
16.12.2020

Výborná kniha, doporučuji, zajímavé až do konce....

tereza8923
15.12.2020

Naprosto strhující příběh, který vás nenechá vydechnout. Za 4 dny přečtená a hned kupuji další díl. Po dlouhé době opravdu dobrá detektivka, která je napínavá již od první stránky.

1 ...