Ideální manžel z nebe nespadne

Ideální manžel z nebe nespadne https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344299/bmid_idealni-manzel-z-nebe-nespadne-8k3-344299.jpg 3 67 25

Patricii Lomové se blíží čtyřicítka a její biologické hodiny bijí na poplach. Jenže kde vzít manžela a nekrást? Patricia žije na malém městě. Její rodiče tu měli knihkupectví s malou literární kavárnou, které po jejich smrti převzala.

zdehan
04.02.2018 5 z 5

Kniha byla pěkná dobře se četla taková oddechovka.

Knižní střípky
29.12.2017 3 z 5

Mám přečteny všechny knihy autorky. Asi jsou si v podstatě hodně podobné, ale stejně si každou další přečtu. A přečtu si ji ráda, akorát u nich většinou dostanu hlad :-) Knihy se čtou velmi dobře, skoro pokaždé je přečtu za jeden večer, je v nich plno jídla, velká rodina, hlavní hrdinka má spoustu skvělých přátel, ale tak proč ne? U tohoto typu knihy já odpočívám, nechci přemýšlet, chci vypnout a toho se mi také vždy dostane.

knihamouder
30.11.2017 3 z 5

Knihu nezatracuji, hodnotím ji zlatou střední cestou. Po náročnějších knihách jsem s ní našla přesně to, co jsem hledala. Odpočinkové čtení, které nenudí. Téma se mi líbilo, jen bych celý příběh okořenila špetkou vášně a zařadila gesta čerstvě zamilovaných. Přeci jen jde o román pro ženy. Bavilo mě poznávat s Patricií nová místa a zkoušet si různorodé letní brigády. Seznámení s partnerem bylo neotřelé. Zápletka s rodinným tajemstvím román příjemně osvěžila. Nechybí místní speciality a dobré víno.

Ivuska.09
12.11.2017

Ideální kniha pro milovníky románů a ideální kniha pro milovníky Francie. Já jsem naprosto spokojená. Pěkné oddechové čtení. Optimistické, zároveň zbytečně nepřislazené.

gargamelka
26.10.2017 4 z 5

Kniha z francouzského prostředí, která popisuje také pokrmy a krajinu. Když si vyhledáte ty památky, ty jsou boží:) Postupem času pěkný mezinárodní vztah, který má teda propletenec...