I příšery si čistí zoubky!

I příšery si čistí zoubky! https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405260/bmid_i-prisery-si-cisti-zoubky-CBH-405260.jpg 4 36 10

I příšery si čistí zoubky! To je k nevíře, viď? V obrázkové knížce se malé děti dozvědí, co se přihodí holčičce, která si odmítá čistit zuby. Ale opatrně… je možné, že uvnitř narazí na děsivé příšery! Po přečtení této knihy se už děti nebudou bát chodit k panu zubaři na návštěvu! Knížka je určena dětem od 4 let.... celý text

Literatura světová Pohádky Pro nejmenší
Vydáno: , Pikola

Meme les monstres se brossent les dents! , 2018

simca9342
22.08.2023 5 z 5

Jak to může dopadnout, když si člověk, dítě nečistí zuby? Strašidlo jmenem Kazizub během chvilky zuby zničí.
Nejmenované černé strašidlo ukáže malé holce, která nemá ráda čištění zubů, jak na to.

cucik14
04.10.2021 4 z 5

Moc hezké ilustrace a určitě pomůže rodičům, jejichž děti si odmítají čistit zoubky. Jen má kniha málo stran a na každé jsou jen dvě tři věty a velký obrázek. Takže přečteno za pět minut.

Ishir
27.04.2021 5 z 5

Vtipná kniha pro malé děti.

Varjohukka
27.05.2020 5 z 5

Další pěkně zpracovaná kniha pro děti o čištění zubů. Dcerka ji miluje a musíme číst pořád dokola. Nejen my lidi, ale i "bubujové" si musí čistit zoubky!

bibi.r
26.05.2020 4 z 5

Mně i synovi (3 roky) se knížka líbí. Nejvíc u nás boduje ilustrace, kde si zubní kazy dělají ze zubu obývák :D.
Kniha rozhodně pomohla k ochotnějšímu čištění zubů.
Na knize je sice uvedeno, že je až od 4 let, ale nebála bych se ji nabídnout i mladším dětem.

Knihomura
11.03.2020 3 z 5

Trochu zklamání. Lepší je: https://www.databazeknih.cz/knihy/velke-cisteni-zubu-v-zoo-405353

JessieEx
29.11.2019 4 z 5

Od knížky bych očekávala, že bude mít roztomilejší ilustrace, možná duchaplnější příběh...ALE dvouletý syn ji zbožňuje, často si v ní listuje a řekla bych, že i díky ní si čištění zubů oblíbil.

Amanita79
01.09.2019 5 z 5

Knížku jsem koupila svojí dceři, která v poslední době bojkotovala čištění zubů. Zafungovala. Jsoz v ní bezva ilustrace- oblíbená je Lochnesská příšera s bandou trpaslíků, kteří jí čistí zuby. Zubař-superhrdina a banda Strašáků kazizubů, kteří se schovávají v puse je taky bezva. Knížku čteme na přání dcery 1-2x denně :)

muchomurka
01.05.2019 5 z 5

Krásná knížka. Úžasné kresby a i příběh stojí za to. :) Doufám, že se bude naší malé prďolce líbit a bude fungovat. Škoda jen, že je tak krátká.

aydam
08.04.2019 4 z 5

Kniha dětem pěkně vysvětlí, že čistění zoubků je velice důležité a pan zubař je hrdina, kterého se netřeba bát.

Kniha I příšery si čistí zoubky! je v