Hviezda: Tŕnistá cesta za slávou

Hviezda: Tŕnistá cesta za slávou https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520494/bmid_hviezda-trnista-cesta-za-slavou-bEW-520494.JPG 4 67 8

Crystal Wyatt žije šťastne a spokojne na rodnom ranči v údolí. S týmto miestom rovnako ako so svojím otcom je odmalička pevne zomknutá a nedokáže si predstaviť, že by to všetko niekedy opustila. Zároveň chce však v živote niečo dokázať, stať sa filmovou hviezdou.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Star , 1989

Nofar197
16.06.2023

Knihu jsem sice nečetla - nejsem ten typ, který by vyhledával laciné romance, kde se oba protagonisté po dlouhých útrapách a letech touhy vezmou a žijí šťastně až do smrti - ale viděla jsem téměř před třiceti lety filmovou verzi. Po náročném dni v práci hodina a půl romantiky neškodí. Upřímně řečeno dodnes mi nejde na rozum matčina nenávist a žárlivost, kterou pociťovala vůči vlastní dceři, ani Crystalina umanutost. Jdou přece i jiní skvělí muži. A Spencer byl ukázkový sobec - jeho žena mu byla vždy oporou, bez ní by to nikdy nedotáhl tak daleko. A on ji poslal bez mrknutí okem k šípku.

klarkys
25.06.2021 4 z 5

(SPOILER) Knihu bych zařadila mezi ty povedenější. Spencer byl podle mě strašný sobec, svým špatným rozhodnutím způsobil komplikace všem, co měli s jejich vztahem něco společného. Škoda, že si autorka tentokrát nedala větší práci s popisem soudního procesu, určitě by to knize přidalo na dramatičnosti.

lifeoptimist
14.01.2019 4 z 5

Po náročnější četbě jsem sáhla po ramantice, musím přiznat, že oproti filmu je zde toho více, ale někdy se děj asi zbytečně táhl

mariva
17.05.2017 3 z 5

Nenáročný oddechový příběh, připadal mi trochu slabší proti jiným autorčiným knihám, děj se táhl řadu let a až na občasný dramatický zvrat se vše jen tak pomalu vleklo k očekávanému závěru.

ÁlaM
13.03.2016 5 z 5

moc hezké oddychové čtení

MAXA71
17.02.2016 4 z 5

Rola sadla Jenifer Garth z Beverly Hils vo filmovom podaní tejto knihy. Ale kniha bude vždy len kniha. Aj keď to nie je veľmi môj štýl čítania, celkom sa mi páčila.

sfaticata
10.10.2013 5 z 5

Na to, že romány moc nemusím, tak tenhle se mi moc líbil.

Katk
07.07.2012 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a tudíž pro mě taková nostalgie... Co říct, kdyby se mi nelíbila a naprosto mě nepohltila, tak se k autorce nevrátím, prozradím tedy jen to, že Steelovou čtu dodnes ;)