Human Torch (Johnny Storm)

Human Torch (Johnny Storm) https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453127/bmid_human-torch-johnny-storm-R3e-453127.jpg 4 16 3

Zážeh! Zachránit situaci přilétá Johnny Storm. Tato horká hlava z řad Fantastic Four patří mezi hvězdy marvelovského vesmíru. A Karl Kesel a Skottie Young vám Johnnyho představí v novém kabátě. Nejmladší člen Fantastic Four se dostane do pěkně ožehavé situace. Johnnyho minulost se vrací, aby ho vytrestala. Hasič a Torchův rival ze střední školy Mike Snow si posvítí na anonymního žháře, který vládne schopnostmi nevysvětlitelně spojenými s těmi Torchovými. Ale má náš horkokrevný hrdina vůbec šanci bojovat proti ohni ohněm? Obsahuje příběh: Žár Obsahuje sešity série Human Torch (Vol. 2) #1-6... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Hachette

Human Torch (Johnny Storm)

Luigi1
22.07.2023 4 z 5

Docela jsem se bavil,líbila se mi četba i grafika

markinho962
29.08.2021 4 z 5

Záporák byl jasný v půlce, ale jinak fajn materiál ke sledování mizerného fotbalu

hroubek
24.09.2020 3 z 5

Velmi příjemný a dobrý komiks. Sedl mi styl a způsob jakým je zde příběh vyprávěn. Karl Kesel se nesnaží o nic převratného a je to jenom dobře. O to více funguje interakce mezi postavy, pár zvratu a vykreslení Johnnyho Stroma. Vše je podpořeno velmi trefnou kresbou od Scottie Younga. Chtěl jsem jít s hodnocením výše, ale jedna věc mi v tom bránila. Neslaný a nemastný konec plus hlavní záporák. Zde jsem čekal něco zajímavějšího a chytřejší. Human Torch je dobrý a zábavný komiks, který určitě zkuste.

komiksy superhrdinové superschopnosti Marvel

Karl Kesel
americká, 1959
2017  65%Harley Quinn: Preludia a nokurňa
2020  71%Human Torch (Johnny Storm)