Knihkupec

Knihkupec https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196988/bmid_hugo-marston-knihkupec-lit-196988.jpg 3 151 43

Hugo Marston série

1. díl

Na březích řeky Seiny prodávají staré knihy – říká se jim bukinisté a patří mezi ně i Max. Toho však právě unesli, přímo před očima jeho přítele Huga Marstona, šéfa bezpečnosti na americkém velvyslanectví. Hugo zalarmuje policii, ta má ale zrovna plnou hlavu vraždy místního drogového bosse. A tak se Hugo pouští do pátrání sám. S pomocí bývalého kolegy ze CIA Toma se noří do případu, kde svou roli sehrají antikvariátní poklady nedozírné ceny i nepotrestané zločiny z válečné minulosti, to vše v elegantních kulisách přitažlivé, divoké a nebezpečné Paříže. První vydání.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

The Bookseller , 2012

judy1
14.07.2014 2 z 5

Začala jsem číst, ale nějak to není ono. Vzhledem k tomu, že předchozí přečtená byl J.Patterson, Jedenáctá rozhodne, tak to se nedá srovnávat.

Verunk
13.07.2014 5 z 5

Musím říct, že mě se kniha líbila, už se těším na pokračování :-)

Babouš
29.05.2014 3 z 5

Odpočinkový thriller, který v paměti utkví především výborně popsanou pařížskou atmosférou. Při čtení jsem si vybavil ten krásný týden, který jsem ve "městě světel" strávil loni na podzim. Je to dobře napsané, ale není to žádné extra čtení pro intelektuály, beru to spíš jako čtení pro chvíle oddechu. I tyto knihy jsou ale potřeba, protože přinášejí radost, odpočinek a vzrušení do životů těm z nás, kdo o akční práci v Paříži zatím mohou jenom snít.

Paříž bukinisté

Autorovy knížky