Hubnutí bez diet a cvičení

• Máte kila navíc? • Patříte mezi ty, kteří drží už několikátou dietu? • Zápasíte s jojo efektem? • Zhubnete a pak opět přiberete? • A nakonec často vážíte více, než když jste dietu začali držet? Představte si, že stojíte před zrcadlem. Jste nazí. Díváte se na sebe. Jste se sebou spokojení? Nebo chcete zhubnout? ??? Pokud chcete zhubnout, pak je tato kniha pro vás. Martina Králíčková ví, jak na to. Přitom diety nedrží. Nejí ani nízkotučné potraviny. Jí klidně i večer. Někdy hřeší. Dá si koláč, čokoládu, klobásu nebo smažené brambůrky. A přesto je štíhlá. Její jednoduchá pravidla vám ušetří spoustu trápení s dietami. Ušetří vám také spoustu myšlenek, které pak budete moci zaměřit na mnohem důležitější věci, než je počítání kalorií. Ušetří vám i spoustu peněz za odtučňovací kůry. Na co ještě čekáte? Zhubnout můžete i vy. Začněte hned teď! Zhubnout může každý....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154133/hubnuti-bez-diet-a-cviceni-Dd0-154133.jpg 3.914
Literatura česká, Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, TAXUS International

Kniha Hubnutí bez diet a cvičení

1v8na
02.04.2019

V knize nejde o návod, jako spíš o nastínění, jak zlepšit svoje stravovací návyky a životní styl. Nutí Vás přemýšlet.
Je čtivá a poučná.
Líbí se mi, že je doplněna tematickými obrázky a prostorem pro poznámky.

Mruskulka
26.09.2018

Tak nějak psychologická kniha, která vás nutí přemýšlet o tom, jak se stravujete, co děláte špatně, poradí.

jasmin1
02.04.2018

Kniha není návodem jak držet diety, ale dává podněty k zamyšlení jak se motivovat k hubnutí a udržení si zdravé váhy. Autorka v knize uvádí několik podstatných chyb v životním stylu, které vedou k nadváze - hubnutí začíná v hlavě. Knihu doporučuji.

milan.krimsky
17.03.2017

Nejde ani tak zhubnout pomocí stravy, ale podle celkového životního stylu. To by měla přinášet tato kniha, i když silně mi připomíná Fanánkovu dietu.