Hry pro maminky s dětmi

Hry pro maminky s dětmi https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180442/bmid_hry-pro-maminky-s-detmi-dUA-180442.png 5 26 6

Soubor tradičních i nových her, říkadel a námětů pro nejrůznější činnosti pro děti v předškolním věku. V důležitém období raného dětství tráví většina dětí nejvíce času s matkou, které její role poskytuje ohromné výchovné možnosti, ale i nesmírnou odpovědnost. Matka by neměla mít důležitější povinnost než přetvářet okolí dítěte v oázu bezpečí, lásky a důvěry. Znamená to mimo jiné umět vždy včas reagovat na výzvy dítěte ke hře a současně mít po ruce stále nové podněty odpovídající jeho tělesnému i duševnímu rozvoji. Jako zdroj nápadů maminkám poslouží soubor tradičních i nových her a hříček, říkadel, námětů na domácí sportování a výtvarné činnosti pro maminky s dětmi již od jejich narození... celý text

muchomurka
23.11.2023 2 z 5

Půjdu proti proudu, ale já z knihy byla zklamaná. Nějaká ta básnička byla fajn, ale jinak jsou lepší knihy se stejným zaměřením. A hodně mi vadilo, že v básničkách byly chyby, i když nedávalo smysl, aby tam byly (nutnost rýmu či historicky se takto básnička říká).

Bonda
10.05.2022 5 z 5

Pěkné náměty na improvizované hry pro děti, na které většinou nepotřebujete víc věcí, než se najdou v domácnosti.

maminkoutek
07.12.2018 5 z 5

Mnoho říkanek, básniček, ale také tipů na aktivity pro děti. Vhodná pro všechny rodiče.

Makkulka
06.11.2016 5 z 5

Skvělá kniha, spoustu krásných říkanek.

Adelix
14.09.2016 5 z 5

Výborná kniha české autorky, stručné, ale výstižné, přehledně roztřízené. Krásně napsané úvodníky :-)

Kamiliana
23.10.2013 5 z 5

Perfektní je jak část s říkankami od nejmenších miminek až po starší batolata, tak i část s hrami v přírodě, doma, ve vodě.. Mnohdy bývají nápady v podobných knihách nereálné, nebo ne moc vtipné, ale tady si určitě vyberete.. jednoduché a "účinné" :-)