Hrozby sú všade okolo nás

Hrozby sú všade okolo nás https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420438/bmid_hrozby-su-vsade-okolo-nas-WFq-420438.jpg 3 10 2

V novej sérii s príznačným názvom Hrozbológia nájdete všetko, načo prišiel vážený a svetaznalý doktor. Ak sa chcete zachrániť, keď váš školský autobus prepadnú piráti, v žiadnom prípade nevyslovujte slová zlato ani poklad. A nech vám ani nenapadne spomínať, že máte doma zlatú rybku alebo že sa vaša sesternica volá Zlatica. Keď dostanete mačiatko, najprv si overte, či je to naozaj mačiatko, a nie mláďa tigra. Ako zistíte, či je váš učiteľ upír? Čo všetko sa vám môže prihodiť na bicykli? Ktorý člen rodiny je najnebezpečnejší? Ak vám ešte zostalo niečo z pudu sebazáchovy, určite si prečítajte rady najväčšieho hrozbológa na svete. Možno vám to zachráni život. Knihu plnú hrozieb a desov by si mal povinne prečítať každý. Je v nej toľko obrázkov, že ju ocení i ten najlenivejší čitateľ. Aj tí predsa potrebujú vedieť, ako sa vyhnúť všetkým hrôzam a nebezpečenstvám a prežiť v hrôzostrašnej džungli dnešného sveta.... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Danger is everywhere , 2014

Unicorn_10
28.07.2018 5 z 5

podle me je to moc pekna a vtipná knížka ,mš moc pekna ilustrace a líbí se mi ty zkratky a testy na konci knížky . Za me doporučuji

Samira
25.02.2016 3 z 5

Kniha vypadá hodně lákavě a má velmi zdařilé zpracování i ilustrace. Obsah mě však překvapil. Ano něco bylo opravdu vtipné, ale jiné věci byly hodně absurdní a jejich smysl mi malinko unikal.
Věřím však, že je to individuální a budou tací, kteří si tento bizardní kousek užijí stranu po straně. Já si užila jen některé.

Kniha Hrozby sú všade okolo nás je v