Nebezpečí číhá všude

Příručka, jak se vyhnout nebezpečí. Protože nebezpečí opravdu číhá všude! I u vás doma, na zahradě, ve škole nebo v supermarketu. Nevěříte? Tak to jste asi ještě nikdy neslyšeli o kartáčkovém hadovi, křeslovém kaktusu, robobabičce, toaletním žralokovi, pianomrožovi nebo poštovnici. Tahle příručka z vás udělá kvalifikované nebezpečology (odborníky na každodenní nebezpečí), takže už vás nikdy nic nezaskočí!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270920/nebezpeci-ciha-vsude-Z8j-270920.jpg 3.37

Hrozbológia 1.

Literatura světová, Humor, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Danger is everywhere, 2014

Kniha Nebezpečí číhá všude

Knihomolka506
13.10.2020

Několik stránek jsem musela přeskakovat.. moc mě to nebavilo. Snad bude druhý díl lepší

Unicorn_10
28.07.2018

podle me je to moc pekna a vtipná knížka ,mš moc pekna ilustrace a líbí se mi ty zkratky a testy na konci knížky . Za me doporučuji

Samira
25.02.2016

Kniha vypadá hodně lákavě a má velmi zdařilé zpracování i ilustrace. Obsah mě však překvapil. Ano něco bylo opravdu vtipné, ale jiné věci byly hodně absurdní a jejich smysl mi malinko unikal.
Věřím však, že je to individuální a budou tací, kteří si tento bizardní kousek užijí stranu po straně. Já si užila jen některé.

David O´Doherty
irská, 1975

Kniha Nebezpečí číhá všude je v