Hrob pro mého manžela

Hrob pro mého manžela https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402343/bmid_hrob-pro-meho-manzela-Sq7-402343.jpg 3 193 68

Erin je dokumentaristka a Mark investiční bankéř s velkými plány. Vášnivě zamilovaný pár se po svatbě vydá na kouzelné líbánky v ráji na Bora Bora. Při společném potápění v průzračném moři však najdou něco, co jejich životy obrátí vzhůru nohama. Novomanželská idylka se rázem změní v nekonečné lhaní a boj na život a na smrt. Pro fanoušky Ruth Ware či Pauly Hawkins.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Something in the Water , 2018

Sidonia
19.05.2020 4 z 5

Dávám velmi dobré hodnocení za neotřelý způsob napsání knihy. Na začátku knihy v podstatě víme, kdo zemřel a teprve pak se rozvíjí děj. Zajímavý také popis života velmi bohatých lidí, také z docela neobvyklého pohledu.

Pavlína2019
27.04.2020 5 z 5

Perfektní! Geniální! Dlouho se mi takhle něco nelíbilo! Čte se samo (během jednoho dne). Hrozně napínavé a nápadité. Rozhodně doporučuji!!

Didi15
17.03.2020 4 z 5

Vlastně to nebylo tak špatné. Docela zajímavá zápletka, i když bylo zřejmé co se asi tak stane.
Na hodnocení bych tu potřebovala více hvězdiček, protože za čtyři hodnotím mnohem lepší knihy, ale na trojku to taky není. Takže asi tak.

Vilma232
01.03.2020 3 z 5

Kdo dopadl špatně? To je jasné z titulu a z úvodních stran. Zajímavá zápletka.

TereVy
16.02.2020

Začala mě bavit až tak v půlce, začátek zbytečně zdlouhavý popis všeho okolo

Alyx
12.02.2020 4 z 5

Zajímavá studie toho, jak člen střední třídy, který se má vlastně dobře, zatouží po skutečném bohatství. Líbilo se mi to. I nápad je zajímavý. Ve finále z knihy vyplývá, že velké peníze prověří všechny vztahy a většinou vydrží jen ty pokrevní, a z nich jen ty nejužší (rodič dítě ). Nápad s gangsterem byla takový trochu naivní a ve stylu deus ex machina, ale tak je to román...

Danago
01.02.2020 3 z 5

Příběh úžasného nálezu manželů spojený s dokumentárním pořadem , který Erin současně natáčí je velice originální zápletka. Co takový nález, ale udělá s lidmi to je vždy na pováženou....
Mě se knížka líbila, ale mohla být maličko svižnější. Nějakou tu stránku bych klidně proškrtala.

tereza8
17.01.2020 4 z 5

První půlka byla takový lepší průměr, stále jsem čekala, kdy se “to rozjede” a dočkala jsem se. Zajímavý příběh, co vše je člověk schopný udělat pro peníze.

micha-ella
04.01.2020 3 z 5

Přemýšlím, proč tolik čtenářů dalo této knížce jen tři hvězdičky, tak jako já. Já bych vždy potřebovala deset hvězdiček, jinak je každé hodnocení nespravedlivě nepřesné. Z osobního hlediska tedy můžu dát jen tři za to, jak mě knížka bavila. Ale objektivně bych obsah určitě neoznačila za nudu, slabotu, nebo dokonce odpad. Je to chytrý, složitý a dobře rozvinutý příběh, který by jen tak někdo nedokázal sestavit a napsat. Mně vadily a zdržovaly odbočky do osudů natáčených postav, ač měly souvislost s hlavní osou a taky hlavní hrdinka a její hloupá řešení vzniklých situací. Ovšem to byl jistě záměr autorky, ona takovou postavu ztvárnila záměrně.

Aghatte
30.12.2019 odpad!

Tak to jsem vůbec nepobrala, první dvě strany super, říkala jsem si, jo, to bude dobré, ale pak už nic.
Prolistováno, odloženo, nemám k tomu více co říct, číst se to nedalo.

Jamra
30.11.2019 3 z 5

Vlastně místama napínavý, ale ve výsledku jasný jako facku snad od pulky.

Toledo
27.11.2019 3 z 5

Kniha mi byla doporucena jako super cteni, ale ja byla popravde trochu zklamana. Celkove mi to prislo dost vlazne, az tedy na konci se to trochu vyostrilo. Navic mi ani postavy nebyli moc sympaticke. Docteno, ale celkove hodnotim jako slabsi knihu.

Toňula
21.11.2019 3 z 5

Čekala jsem přece jen trochu více, pomalý rozjezd, posléze příběh nabral na tempu a druhou polovinu jsem se více méně těšila, až bude závěr. Asi jsem už docela sečtělá, co se týče tohoto žánru, ale docela jsem rozuzlení předvídala. Každopádně zajímavý příběh to byl, ačkoliv trochu nevyvážený a místy těžko uvěřitelný.

MiroslavKutík
16.11.2019 4 z 5

Přemýšlím co bych k této knize pověděl ale asi toto je to spíš kniha románového typů s krimi zápletkou.
Kniha velmi zajímavě začala první kapitolou až jsem si říkal to bude fajn jízda ale pak se to jen táhlo.
Závěr knihy byl vcelku zajímavý ale i tak si myslím že kniha stojí za přečtení.

Januli
13.11.2019 3 z 5

Proč ne. Mě se knížka četla moc dobře, zaujala mě a lákalo mě to číst dál a dál a těšila jsem se na závěr a konečně rozuzlení. No a to nebylo až tak super. Další zápor na knize - jak mi lezla na nervy Erin, ta byla tupá...

Ondra_P
05.11.2019 3 z 5

"Přemýšleli jste někdy o tom, jak dlouho trvá vykopat hrob? Tak už nepřemýšlejte. Trvá to celou věčnost. A ať si představíte jakýkoli čas, zdvojnásobte ho."

Když se Erin a Mark vezmou, zdá se, že mají dokonalý vztah, jediná věc, která jim komplikuje život je, že Mark přišel o práci bankéře, ale rozhodnou se, že si tím nenechají zkazit jejich líbánky snů na Bora Bora.

Při potápění narazí na tašku, která obsahuje něco, co by mohlo navždy změnit jejich životy.

Skvělý začátek, ale zbytek knihy se docela vleče. Vyjma dvou hlavních postav jsou zde ostatní, tak nějak trochu navíc a na konci zůstane až moc nezodpovězených otázek.

martin3554
04.11.2019 4 z 5

Hodně nečekaný průběh a konec tohoto thrilleru.

michaelaaa5
27.10.2019 4 z 5

Líbánky na Bora Bora, co se po nálezu mnoha peněz zvrhnou o boj o život. Touha po penězích, která vás ale připraví o všechno co máte..nebo nemáte?

Sabča92
23.10.2019 3 z 5

Tak toto bylo bohužel hodně špatný. Kniha měla nesmírně slibnou anotaci a prolog. Ovšem potom to začalo jít z kopce. Celá zápletka a závěr mě otrávili ještě víc. Kniha se hodně vlekla a přestávala mě bavit. Dočetla jsem jen proto, že knihy vždy dočítám.

PepaS409
21.10.2019

Na knižní debut to vůbec nebylo špatné. Forma vyprávění je dobrá, příběh má děj a hlavně spád.

Bora Bora thrillery pro ženy

Catherine Steadman
britská, 1987
2019  66%Hrob pro mého manžela
2020  69%Pan Nikdo

Kniha Hrob pro mého manžela je v