Okřídlená duše

Okřídlená duše https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137608/bmid_hrbitovni-kralovna-okridlena-duse-Fxl-137608.jpg 4 986 986

Hřbitovní královna série

Amelia Grayová od svých devíti let vídá duchy. Aby se před nimi chránila, úzkostlivě dodržuje pravidla, která jí v dětství vštípil otec. Zvláště jedno z nich však nyní bere ze své. John Devlin, policejní detektiv, Amelii přitahuje více než kterýkoliv jiný muž v jejím životě. A to navzdory tomu, že společně vyšetřují sérii krutých vražd a že s každým soumrakem proplují závojem jeho dva duchové. Tělo mladé dívky, nalezené na hřbitově, který měla Amelia zrestaurovat, je jen prvním článkem v dlouhém řetězci matoucích stop, zapomenutých příběhů a zamlčovaných tajemství. Vodítka obsažená v náhrobní symbolice, jež Amelii zanechává vrah, ji sice dovedou blíž k odhalení pravdy, ale také ke zjištění děsivé úlohy, kterou má v celém případu sehrát ona sama. Žal a zoufalství dokáže k člověku připoutat melancholickou duši, ale i bytost naplněnou děsivou nenávistí… a ta může sahat až za hrob. zdroj: legie.info... celý text

Literatura světová Horory Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

The Restorer , 2011

Lenka40
17.07.2016 5 z 5

Po knize Anna krví oděná jsem se pustíla do další knihy o duchách Okřídlená duše. Musím říct že kniha neměla chybu. Příběh se zajímavou detektivní zápletkou a chemií mezi dvěma lidmi co víc si přát . A samozřejmě konec ukončen tak , abych se těšila na další díl Království . :) Takže doporučuji já si knihu opravdu užila

RiverSong
15.06.2016 5 z 5

Fantastická kniha, doslova jsem ji zhltla. Poutavý děj, skvělá zápletka, originální nápad. Na 100% doporučuji!

Baraliska
09.06.2016 5 z 5

Úžasná kniha. Nic jiného pro to nejde říct. Tyhle dvě slova ji úplně vystihují.

Janca91
03.06.2016 5 z 5

Kniha mně naprosto uchvátila !!! Posledních 16 kapitol jsem vzala jedním vrzem, prostě bomba ! :)
Jednoznačně doporučuji ! Jdu se vrhnout na druhý díl ! :D

Xena011
15.05.2016 4 z 5

Pěkná knížka...nechybí nadpřirozeno, romantika, záhady, napětí a plno otázek, na něž hlavní hrdinka hledá odpovědi. Super téma, sice trošku pochmurné zaměstnání, ale jinak celkově zdařilá kniha, která nám přiblíží věci týkající se hřbitova a posmrtného života.

lara25
29.03.2016 5 z 5

Naprosto skvělý příběh. Udržoval mne v napětí od začátku do konce.

smejkalova.m
02.02.2016 4 z 5

Zajímavá kniha. Líbil se mi nápad. Myslela jsem si, že to bude jako seriál Posel ztracených duší, ale bylo to jiné. Kniha se mi líbila, ale něco mi tam chybělo, proto jen 4 * .

Natyyy4444
29.01.2016 5 z 5

Knížku jsem začala číst hlavně kvůli obálce.Obálka je nádherná! A to mohu říct i o příběhu.Myslela jsem,že to bude více romantický,více o Devlinu a Amelii.Ale to mi vynahradilo napjetí příběhu.Nemohla jsem se odtrhnout.Vážně skvělá knížka

IvetaM
16.01.2016 5 z 5

Tahle knížka mi neskutečně sedla...tajemná atmosféra, napínavý děj, nadpřirozeno, magie
...to je něco pro mě :). Propracovaný příběh mě naprosto pohltil a po zavření knížky vždycky chvíli trvalo, než jsem se vrátila do reality...a bála jsem se u ní :) Určitě si přečtu i další díly.

ptoček
08.01.2016 4 z 5

Tato trilogie se mi do rukou dostala uplnou náhodou a po přečtení prvního dílu jsem za tu náhodu rada! Skvele se čte, vtáhne do děje, výborný námět! Jdu s chutí do druheho dílu.

zmrzka88
17.11.2015 5 z 5

Přečetla jsem celou trilogii a za mě super! Doporučuji... :-)

Arbara
02.10.2015 5 z 5

Stačí jedno slovo? Bomba!!!!! Pro milovníky detektivek s nádechem duchovna úplně ideální :D

delatrix
29.09.2015 3 z 5

Knížka se mi velice líbila. Ze začátku to nebylo nijak úžasné, ale pak to bylo dobré na pohodové čtení. Nemohu se dočkat až si půjčím další pokračování.

Henriette
17.08.2015 4 z 5

Moc krásná knížka. Napínavá, s pro mě hodně zajímavým tématem, které mě hodně baví. Nechápu, proč jsem na ní tak dlouho váhala a těším se na další díl.

Ranuncul
03.08.2015 4 z 5

Velice zajímavá knížka,pravděpodobně si přečtu následující díly.

bobkovylist
15.07.2015 5 z 5

Jedna z mála knih, která mě zaujala hned od 1. stránky, vlastně všechny tři díly. Příběh Amelie se mi moc líbil, tajemno, které se odehrává kolem ní, má parádní atmosféru. Celou trilogii hodnotím kladně, druhý díl Království se mi líbil nejvíc - prostředí, postavy, atmosféra. Třetí díl Prorok, jak už to tak u trilogií bývá, byl trochu slabší.

knihomolka01
19.06.2015 5 z 5

Ze začátku jsem byla mírně skeptická, nevěděla jsem, co čekat. Moc milé překvapení. Příběh byl spletitý, zajímavý, postavy originální. Hlavní postavě jsem strašně fandila a Devlin byl taky moc fajn chlapík. Navíc drobné nedostatky nahradil obal knihy, který je překrásný.:)

Heyhey
05.05.2015 1 z 5

Pro mě slabá kniha. Zdálo se mi, jakoby každá kapitola byla psaná pro časopis, který vychází po měsíci a bylo potřeba stále dokola rekapitulovat a připomínat předchozí děj. Postavy neměly žádný charakter, objevily se, pronesly pár vět a zmizely. Ani hlavní hrdinku jsem si nebyla schoná nějak představit. Škoda...

vikikl
06.04.2015 4 z 5

Skvělá! V knihovně jsem si půjčila všechny tří díly najednou s tím, že po každém díle si přečtu jinou knihu, abych duchů nebyla přesycena. Nedá se... Po prvním díle, musím zjistit, jak to bylo dál o)

mazzone
04.04.2015 3 z 5

na to ako vysoko kladne bola kniha hodnotená, na mna kniha až taký WOW dojem neurobila.

každopádne sú tu plusy čo sa týka duchariny - oproti vlkodklačím a upírskym ságam, mi pri čítaní tejto knihy stáli chlpy v pozore :d a rozhodne som sa neodvážila ju čítať po zotmení. predsa len, načo pokúšať osud :D

80% vecí čerpaných z reálneho života a udalostí, žiandy milostný trojuholník ani erotika na každej 5 strane ale riadna detektívka - vítaná pozitívna zmena !!!