Hrana pokušení

Hrana pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171339/hrana-pokuseni-15r-171339.jpg 4 249 38

Hrana série

< 3. díl

Mischa Kennonová je perfekcionistka. V práci ve svém tetovacím salónu, při psaní erotických povídek, v péči o své platinově blonďaté vlasy. Žena, která má věci pevně pod kontrolou. A která to tak má ráda… Dokud nepotká na zásnubním večírku své nejlepší kamarádky Dylan zelenookého Connora Gallowaye, jehož autoritativnosti je těžké nepodlehnout. Jenomže pokušení podvolit se, jak Mischa s překvapením zjišťuje, ji začíná velmi lákat… Třetí díl z volné série BDSM erotických romancí, jejíž první díl Hrana touhy proslavil Eve Berlinovou po celém světě.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Temptation´s Edge , 2012

jitka7
23.05.2015 4 z 5

Tohle je první kniha z téhle série, která se mi líbila. Byla originál. Ano, všechny jsou podobné. Ale u této se mi líbil příběh, postavy ... nebylo to vůbec nudné a neměla jsem potřebu přeskakovat stránky.

lenka5535
23.04.2015 1 z 5

Prvú knihu z tejto série som prečítala v pohode. Druhú už som dočítavala na silu a pri tretej som skončila na 30. strane. Totálne som sa nudila. Všetky tri knihy ako sa hovorí: na jedno kopyto.

t.teriinkaa
07.02.2015 4 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem :)

kacaaba
07.11.2014 5 z 5

Už jsem četla podruhé a k celé sérii můžu říct jen jedno. Je to takové porno s příběhem, které se dobře čte.

IFu
07.09.2014 4 z 5

Tak jsem konečně "přelouskala" tento díl. První díl super, druhý díl takové opakování a ve třetím díle jsem už určité odstavce přeskakovala, neboť mi to připadalo stále stejné. Svatba Dylan byla hezká, asi jeden takový nepředvídatelný děj. Po této knize jsem si musela od tohoto žánru odpočinout a začala číst "Odkaz Dračích Jezdců" - prostě jsem potřebovala něco jiného.

katarina3017
21.07.2014 3 z 5

No sice to je jednina kniha z celej série, čo som pečítala, ale páčila sa mi ta predstava dvoch hlavných hrdinou. To tetovanie Mischy by som si dala aj sama ak by to vyzeralo tak ako v mojej predstave. Bolo to niečo iné ako ostatné knihy, čo som prečítala a zároveň to bolo o tom istom. V skutočnosti pochybujem, že by také vzťahy mohli mať nejakú budúcnosť, ale budiž.

adrianna0305
15.07.2014 2 z 5

Úplně by stačila jenom jedna hrana, protože tahle už byla zcela obroušená. Našly se tam dobré kapitoly, ale jinak je to opakování předešlých dílů.

Helena Lacková
06.07.2014

Líbila se mi moc celá trilogie. V některých okamžicích bych, ale čekala smyslnější erotické chvíle

Beni
15.06.2014 4 z 5

Tento díl se mi líbil ze všech nejvíce. Jsem ráda, že jsou zde zmiňovány i oba předchozí páry :-)

munka
04.06.2014 3 z 5

Po prvých dvoch dieloch som bola sklamaná. Čakala som trochu viacej.

Sarka14
17.04.2014 2 z 5

Osobně se mi tenhle díl líbil ze všech nejméně. Pravda, téma bylo povýšeno zase na trochu vyšší a drsnější úroveň, ale to je tak vše. Místy jsem měla dojem, že čtu první a druhý díl znovu, jen s jinými hlavními postavami. Prostě tak nějak pořád na stejné brdo. Nové sexuální scény, ale zápletka se pořád opakuje. A to mě vadí. Kdyby tohle byl první díl, nebo bych ho prostě četla dřív než předešlé dva, knížka by určitě zapůsobila mnohem víc.

Moniisek
27.01.2014 5 z 5

Velmi pěkná kniha. Trošku "drsnější" než předchozí díly, přesto pěkně napsaná. Moc mě potěšilo že se tam objevila i svatby Dylen.

Kamilajznik
13.01.2014 3 z 5

Musím uznat, že předešlé "díly" se mi líbily více. I když tento druh literatury teď hodně čtu, na mě už tam bylo moc sexu.....

Bet
18.12.2013 3 z 5

Byla jsem ráda, že se v příběhu objevila Dylen a její svatba to příběh oživilo. Jinak se to v hodně bodech schodovalo s 1 a 2 dílem.
Chtělo by to pořádnou zápletku. :)

Ivy
15.12.2013 3 z 5

Nejdřívě jsem četla Hranu touhy a tak mi tenhle příběh v hlavních rysech téměř stejný moc neučaroval. Do třetí knihy se zřejmě pustím jen až bude opravdu velká nouze, protože sice jsme knihu ještě neotevřela ale vím, co čekat což je prostě nudné.

JajaAP
28.11.2013 4 z 5

Řekla bych, že každý další díl je lepší a lepší. Oprotí předchozím dílům je tady více děje a celý příbeh tak působí mnohem líp. Líbilo se mi to. :-)

georginaa
19.11.2013 3 z 5

Co další díl této autorky, to zlepšení v samotném příběhu, už to má delší rozsah děje ( nejenom erotiku). Je to čtivý příběh a zajímavý jak člověk bojuje s vlastní touhou, zda má překročit hranice nebo se držet opodál. Jenže mozek říká něco jiného než srdce...ale to by nebyl správný konec, kdyby láska nevyhrála nad všemi rozumy.

janna001
03.11.2013 5 z 5

Musím přiznat ,že jsem měla strach začít číst tento díl, jelikož jsem byla hodně zklamaná z druhého dílu, ale mile mě překvapilo jak se autorka dokázala vrátit a navázat na díl číslo jedna.Hodně mě to bavilo, dobrý příběh i dost erotických scén.Můžu jen doporučit ke čtení

BDSM Padesát odstínů

Eve Berlin