Hrana

Keď sa policajný detektív z Washingtonu, D. C. Ryan Kessler stane terčom Henryho Lovinga, okamžite sa aj s rodinou dostane pod vládnu ochranu. Loving je nemilosrdný nájomný zločinec, ktorého cieľom je na objednávku vytiahnuť informácie od obetí. Urobí čokoľvek, aby to dosiahol, neštíti sa únosu, mučenia ani zabíjania ich rodinných príslušníkov. Úlohou chrániť Kesslerovcov poveria agenta Corta. Je nekompromisný, absolútne oddaný tým, ktorí mu boli zverení, brilantný strategický hráč. Sám dobre vie, aký krutý vie byť tento páchateľ – pred šiestimi rokmi totiž zabil niekoho, kto mu bol veľmi blízky. V rodine narastá napätie a situácia vyvrcholí do smrteľného súboja medzi ochrancom a zločincom, v ktorom sa jeden snaží oklamať toho druhého. A keď sa Loving napriek všetkému úsiliu nebezpečne priblíži k svojej koristi, Corte sa musí rozhodnúť: ochráni svojich zverencov, alebo ich v mene osobnej pomsty nechá napospas vrahovi? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82691/hrana-82691.jpg 4.2315
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Edge, 2010

Kniha Hrana

Hakate
předevčírem

Další skvělá detektivka, kterou jsem četla před léty.
Lovec se velmi dobře čte. Příběh mě bavil.

dedecko

Deaver nikdy nezklame

Katulinka69
13.07.2021odpad!

Vydržela jsem 200 stran.
Opravdu jsem nenašla nic co by mě v této knize upoutalo

ThomasRuhe
04.05.2021

Lovec mě bavil a dobře se četl. Příběh je přitom jednoduchý, ochrana jedné rodiny před lovcem / zabijákem. Více se mi líbila první polovina knihy, to ale neznamená, že by druhá půle byla špatná. V hodnocení se přikláním ke třem hvězdám a procentuální hodnocení je 70%.

ilčidlo
14.03.2021

Jako vždy napínavé čtení

ArwenAragorn
01.02.2021

60%
Zatímco někteří ovčáčtí psi jen šikují ovce po poli, jiní ovčáčtí psi dokážou také střežit stádo a útočit na dravce bez ohledu na jejich počet a velikost.

Napínavé a plné zvratů. Nečekané bylo zjištění , kdo byl nakonec v hledáčku Lovce a kdo si ho najal.
Moc mě nebavily podrobné popisy techniky, zařízení a metod, jak uniknout Lovci nebo naopak zjistit, kde je a jak se před ním chránit. Něco z toho bylo na mě dost složité. Někoho to ale může naopak zajímat.

petulik330
21.01.2021

Napínavé čtení s hodně zvraty, což se i tohoto autora dalo čekat. Byla jsem překvapená rozuzlením případu, proč byl lovec najat a také tím, kdo byla v minulosti detektivova manželka.
Kniha je plná překvapení a docela dobrá, ale lepší je podle mě s Lincolnem.

Lamanai
15.02.2019

V rámci žánru asi dobré, četl jsem knihu podobného ražení poprvé, tak nemohu úplně soudit. Na začátku mě to bavilo hodně, pak mi autorovo puzení vymýšlet neustále další a další zvraty a stále více děj zamotávat přišlo až úsměvné a chvílemi trochu otravné. Ale čte se to dobře a za nějakou dobu možná sáhnu i po jiné autorově knize. Mimochodem, motiv obálky jsem vůbec nepochopil.