Hovory s Bohem pro rodiče

nehodnoceno
Hovory s Bohem pro rodiče https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378609/bmid_hovory-s-bohem-pro-rodice-SFj-378609.jpg 0 0 1

Hovory s Bohem série

Již od prvních měsíců po prvním vydání Hovorů s Bohem v roce 1995 se začaly objevovat nástroje, které pomáhaly rodičům koncept tohoto mimořádného dialogu aplikovat na děti. Čtenáři chtěli nástroje, které by mohli sdílet se svými potomky. „Kéž bych i já měl tu možnost takto vidět Boha i sebe sama, když mi bylo 8 nebo 9, celý můj život by byl jiný,“ tato slova slýchával Neale Donald Walsch ze všech stran. Tato kniha je výsledkem programu školy New spirituality. Walsch se spojil s Laurie Farley a Emily Filmore, ředitelkami školy, aby všechny duchovní koncepty školních osnov shromáždili v této knize. Tato kniha dává rodičům nejen nástroje pro výuku konceptu Hovorů s Bohem, ale též shrnuje a popisuje všechny základní pojmy. Každá kapitola v této knize je rozdělena do dvou částí: (1) Vyprávění pro rodiče, které obsahuje informace a komentáře k prozkoumávaným pojmům (2) Nástroje, pomocí nichž mohou rodiče efektivně sdílet tyto pojmy se svými dětmi. Což dohromady tvoří velkolepou učební příručku duchovních učitelů pro 21. století.... celý text

Literatura světová , Náboženství , Literatura naučná

Vydáno: , Omega

Conversations With God for Parents: Sharing the Messages with Children (Conversations With Humanity) , 2015

alma
alma
31.07.2023

(SPOILER) Četba,,Hovorů s Bohem" N. D. Walsche může být jistě inspirativní. Právě tak ale může přivést k zamyšlení, zda se v autorově případě skutečně jedná o vážné duchovní hledačství, anebo spíše o mystifikaci nezkušených čtenářů hříčkami s náboženskými pojmy. Jinými slovy: zda je jeho autorská práce vedena skutečně tak dobrým úmyslem, jaký je hodem obdivu ušlechtilých členů Humanity's Teamu. (redakce časopisu Dingir, 4/2005)