Hovory s Bohem pro rodiče

nehodnoceno
Hovory s Bohem pro rodiče https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378609/bmid_hovory-s-bohem-pro-rodice-SFj-378609.jpg 0 0 1

Hovory s Bohem série

Již od prvních měsíců po prvním vydání Hovorů s Bohem v roce 1995 se začaly objevovat nástroje, které pomáhaly rodičům koncept tohoto mimořádného dialogu aplikovat na děti. Čtenáři chtěli nástroje, které by mohli sdílet se svými potomky. „Kéž bych i já měl tu možnost takto vidět Boha i sebe sama, když mi bylo 8 nebo 9, celý můj život by byl jiný,“ tato slova slýchával Neale Donald Walsch ze všech stran. Tato kniha je výsledkem programu školy New spirituality. Walsch se spojil s Laurie Farley a Emily Filmore, ředitelkami školy, aby všechny duchovní koncepty školních osnov shromáždili v této knize. Tato kniha dává rodičům nejen nástroje pro výuku konceptu Hovorů s Bohem, ale též shrnuje a popisuje všechny základní pojmy. Každá kapitola v této knize je rozdělena do dvou částí: (1) Vyprávění pro rodiče, které obsahuje informace a komentáře k prozkoumávaným pojmům (2) Nástroje, pomocí nichž mohou rodiče efektivně sdílet tyto pojmy se svými dětmi. Což dohromady tvoří velkolepou učební příručku duchovních učitelů pro 21. století.... celý text

Literatura světová Náboženství Literatura naučná
Vydáno: , Omega

Conversations With God for Parents: Sharing the Messages with Children (Conversations With Humanity) , 2015

alma
31.07.2023

(SPOILER) Četba,,Hovorů s Bohem" N. D. Walsche může být jistě inspirativní. Právě tak ale může přivést k zamyšlení, zda se v autorově případě skutečně jedná o vážné duchovní hledačství, anebo spíše o mystifikaci nezkušených čtenářů hříčkami s náboženskými pojmy. Jinými slovy: zda je jeho autorská práce vedena skutečně tak dobrým úmyslem, jaký je hodem obdivu ušlechtilých členů Humanity's Teamu. (redakce časopisu Dingir, 4/2005)