Hotel v Paříži: Pokoj č. 1

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223708/bmid_hotel-v-parizi-pokoj-c-1-223708.jpg 2 287 75

První díl erotické trilogie, která je označována jako francouzská odpověď na Fifty Shades. Paříž, hotelový pokoj uprostřed odpoledne… Tak začíná dekadentní příběh Annabelle, mladé společnice z Paříže, která přijme poslední práci před tím, než se stane ženou mocného a velkorysého muže. Tím je mediální magnát David Barlet, před kterým Annabelle, jinak studentka žurnalistiky, své noční povolání tají. Jejím posledním klientem je však Davidův charismatický bratr Louis. Ten se začne s Annabelle scházet v hotelu des Charmes. Každý z pokojů v hotelu je věnován nějaké historicky známé francouzské svůdkyni a v každém z nich musí Annabelle splnit některou z Louisových představ. Louisem vydíraná Annabelle se postupně dostane do bezvýchodné situace, jež ohrožuje její vysněnou, pohádkovou svatbu. Louis si Annabelle absolutně podmaní a ona si uvědomuje, že pravá svoboda přichází, jen když se plně odevzdá touze… Hotel v Paříži je lechtivý, vtipný, odvážný, smyslný román s detektivní zápletkou určený čtenářům, jež hledají něco víc než jen obvyklý romantický příběh.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Hotelles: Chambre un , 2014

Nomia
23.02.2018 1 z 5

Doslova a do písmene je nejlepší na této knize asi samotná obálka s hezkým zadkem. Tím to hasne.

Asi jeden z nejstupidnějších erotických románů. Naprostá nuda, utahanost a příběh to snad ani nemělo. O příšerných postavách, hlavní hrdinku s iq houpacího koně nevyjímaje, raději snad pomlčím. A pokud si to někdo zakoupil s myšlenkou, že se pobaví u peprných erotických pasáží, tak opět chyba lávky, zase jen otrava.
Přiznávám, že knihu jsem ani nebyla schopná dočíst do konce, ale nemám pocit, že by se ke konci nějak závratně vylepšila.
Je vidět, že po boomu 50 shades of grey se vydavatelství rozhodla vydávat jakýkoliv škvár, který zavání jen trochu erotiky, zamířeno na cílovku ženušek v domácnosti.

To už vážně nikdo neumí napsat zajímavý a smyslný erotický román?

PavlínaAlžběta
16.12.2017 1 z 5

Z důvodu dlouhodobé nemoci a neustálého čtení, mě kolegyně zapůjčila tento román s tím, že se pobavím.. Do teď jsem nepochopila čím se pobavit. Anotace mě zničila, protože jakmile čtu, že se román přibližuje 50 odstínům, prchám. Kniha poměrně silná, dávám ji šanci. Ve čtvrtině chci knihu vrátit, ale zvědavost mě donutila to dočíst. Zděšení, že toto má další dva díly...to ne. Děj ubíjející, chvílemi mě příběh i vztekal :), zápletka pokud se jí dalo tak nazvat... nooo, bez komentáře, postavy nablblé, o hrdince nemluvě! Četla jsem pár erotických braků, ale i ty odstíny se daly alespoň nějak číst. Obálka ovšem všechna čest, za tu dávám hvězdu! Napadla mě přičtení otázka, jak mohly vůbec vzniknout tři díly takové slátaniny..záhada

Nicki
29.09.2017 2 z 5

Naprosto šílené postavy. A děj. To mi z knihy utkvělo nejvíce. Co chvíli mi vnitřní hlas našeptával, že je s knihou něco špatně. Hodně špatně. Ale i přesto jsem ji dočetlaNa další díly se však nechystám.

IYv
13.09.2017 odpad!

prolistovala, celkem hrůza

book74worm
27.07.2017 4 z 5

Vysoké hodnocení díky playlistu na základě uvedených skladeb. Skvělý nápad, výborně se poslouchá. :) Samotný příběh je dost nerealistický, ale příslušné pasáže byly vesměs OK. ;)

Petruska200
28.06.2017 2 z 5

tahle knizka me absolutne nezaujala,nevim proc ale uz od zacatku jsem mela problem se zacist

petra.trucker
01.05.2017 3 z 5

Knihu jsem si koupila asi před 3 roky a přečetla jsem asi 50 stránek. Úplný dějový chaos, děj nezáživný. Knihu jsem odložila... Teď, po 3 letech jsem si řekla, že to zkusím znovu... První desítky stran opět chaos, ale překousla jsem to a dostala jsem se dál a příběh mě začal zajímat. Pokračovala jsem dál a kniha mě chytla úplně. Jen jsem nechápala hlavní hrdinku, že po tolika lžích, zůstala u něj tak dlouho. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Hned jsem si šla koupit druhý díl, abych věděla, jak příběh pokračuje... doufám, že bude druhý díl o něco lepší...

MíšaS.
27.04.2017 1 z 5

Příšernost...

EvikU.
08.04.2017 3 z 5

Čekala jsem víc. Dalo se, ale moc mě nezaujala. Je to rychle napsaná kniha po Odstínech šedi, protože byl potom velký zájem o erotický knihy.

evka.bublina
24.01.2017 odpad!

Asi jediná kniha, kterou jsem nedočetla. Zdlouhavé a nezajímavé popisy mě odradily od toho, abych knihu dočetla. Snažila jsem se, ale v půlce jsem číst přestala. Vůbec mě nebavila.

dee95
23.10.2016 2 z 5

Složitě napsaná, zdlouhavá a nudná. Nicméně bohužel, pro mě přes to všechno nejzajímavější ze řady. Achjo, čekala jsem víc..

Jája92
15.10.2016 odpad!

Byla jsem na tuto knihu natěšená, i když mě zarazilo, když jsem si v knihovně přečetla odkaz Francouzská odpověď na 50 odstínu šedi ( přece by nenapsali další tak hroznou trilogii). Bohužel stalo se tak. Kniha se nedala dočíst, jak byla nudná, hlavní hrdinka nesympatická a její muži jakbysmet. Druhý díl si rozhodně nepřečtu a nelituji toho. Škoda papíru, opravdu.

ElienH
09.10.2016 odpad!

Zdlouhavé

Arwen329
11.09.2016 3 z 5

Kniha je zbytečně moc zdlouhavá, hodně věcí bych v ní ubrala, přesto všechno nevadí, když se člověk nudí přečte vše. Ale jinak děj není špatný, akorát mi u hlavní hrdinky (na to jak je úchylná a odvážná) nesedí její věk. Na 23 let mi opravdu nepřipadá, já bych dala tak 30 :-). Ale budiž. Pokračování si určitě přečtu, jelikož mě zajímá jak to vše dopadne. Ale 50 odstínu šedi bylo více spontání, takže se mi líbilo více. :-)

Karolína18
06.09.2016 1 z 5

Místy se mi zdálo, jako by kniha byla napsána úplně cizím jazykem, kterému nemůžu nikdy v životě porozumět. Ztrácela jsem se jak dějově tak významově.
Naprosto nechápu, jak někdo může srovnávat toto dílo s Odstíny. Ať si je odsuzuje kdokoli a jakkoli moc chce, při jejich čtení se nikomu jistě nestalo, že by pochyboval o tom, zda ještě vůbec umí číst. Navíc dění je ve směs pořád stejné a nezbývá než se modlit, aby už nastal konec, kterého se bohužel dočkáte se šedivými vlasy až po více než 600 stránkách.
Nikomu dalšímu bych takové utrpení, jaké jsem při louskání Hotelu prožívala já, nepřála.

kikina114
23.08.2016 2 z 5

Na začátku knihy jsem se dost ztrácela v ději. Vůbec jsem nevěděla, co a kde se odehrává. Postupem času už to bylo lepší. Příběh je originální, i když mě nepohltil, ale nemám ráda nedočtené knihy, takže jsem se přinutila jí dočíst. Také podle mě byla kniha až moc dlouhá, vůbec nic by se nestalo, kdyby byla kniha o polovinu kratší.

Teres_B
28.05.2016 2 z 5

Louis byl to jediné, co se mi na knize líbilo. Za toho jednu hvězdičku dám. Ta druhá je za neobvyklost a originalitu příběhu, která mě sice vůbec nevtáhla do děje, ale opomenout to nemůžu.

carodka2911
03.05.2016

Super!!!!!!!!!!!

makika31
31.03.2016

No právě dočteno a opravdu jen proto, že námám ráda nedočtené knihy. Hlavní hrdinka mi byla od začátku nesympatická a bohužel to tak zůstalo až do konce. Kniha byla zbytečně obsáhlá, myslím, že by se nic nestalo,kdyby byla o polovinu tenčí.I když tedy k autorce - opravdu ji kniha musela dát zabrat...takových stran! Takže za mě druhý díl určitě ne!
Spíš si říkám,že jsem dobrá,že jsem se donutila to dočíst :)

Kamiliana
04.03.2016 1 z 5

Za mě zcela zasloužená hvězda za nááádherně provedenou obálku (navíc vezmu-li v úvahu všechny tři díly). A za seznam erotické literatury, k tomu se možná ještě někdy vrátím. Dalším dílům této knihy říkám: ne. Hlavní ženská postava mi je nesympatická a na ději není nic, co by mě zaujalo, pro mě by další díly byly plýtvání mým drahocenným časem.

drogy sex láska erotika Paříž lhaní, lži hotely podvody

Emma Mars
francouzská, 1968
2014  47%Hotel v Paříži: Pokoj č. 1
2015  55%Hotel v Paříži: pokoj č. 2
2015  59%Hotel v Paříži: pokoj č. 3
2015  58%Hotel v Paříži (box)

Kniha Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 je v