Holubice lásky

Holubice lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509264/bmid_holubice-lasky-nrb-509264.jpg 4 39 6

Věčná sbírka série

Bantam Romance série

121. díl

Probudí chudá dívka lásku v domě, kde jsou všichni chladní jako led? Chudá Nolita Walfordová zůstává po smrti rodičů jen se svou tetou, lady Kathrin. Právě na její přání se stává společnicí dvanáctileté Bettine, dcery markýze ze Sarle. Opouští proto rodný dům a ocitá se v obrovském paláci rodiny Sarlů. Brzy ale zjišťuje, že mezi zdejšími obyvateli panuje jen nenávist. Markýz je neomalený, jeho matka arogantní a malá Bettine nevychovaná a vzpurná. Události se dají do pohybu ve chvíli, kdy je děvčátko uneseno. Jak se s nečekanou situací Nolita vypořádá? Dokáže do domu Sarlů přinést chybějící lásku? A podaří se jí snad probudit city i v samotném markýzovi?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Saga Egmont

Little White Doves of Love , 1980

Hradčiatko
27.04.2024 4 z 5

Pri miernej teplote si tak dať čajík s medom a trochu prisladený milou knižkou - večer zbehne, teplota klesne, príbeh odsýpa, moja obľúbená hrdinka tej doby - guvernantka => záruka vylepšenia nálady aj zdravotného stavu. Ešte sa dala aj do výzvy so zvieratkom v názve pridať, takže za mňa spokojnosť.

Ála1968
04.05.2023 3 z 5

Ale jo,byla to taková jednohubka, která měla smysl, takže se mi to líbilo.

Ewik
26.09.2016 4 z 5

Lehká romantická jednohubka. Jediné, co mi tak nějak vadilo, byla zbytečná naivita hlavní hrdinky. Naopak se mi moc líbila přímočará a vzpurná Bettine. Člověk by řekl, že to ona by mohla dělat Nolitě vychovatelku. Celkově jsem však spokojená a těším se na další knihu!

independentka
22.07.2015 3 z 5

Milá jednodenní oddechovka :-)

Luccy78
14.06.2015 5 z 5

Moc hezký příběh, jen jednu malou chybu má, že je krátký.. ;-)

ivule85
10.06.2012 5 z 5

knížka se mi velmi líbila přečetla sem ji za jeden večer :-)