Holky se čtečkou

Holky se čtečkou https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499709/bmid_holky-se-cteckou-Fi4-499709.png 4 63 24

Katka se má skvěle – její dlouholetý přítel Pavel vlastní úspěšnou firmu, ona mu v ní na částečný úvazek pomáhá a jinak se věnuje domácnosti. Má všechno, na co si jen vzpomene… ovšem jen do chvíle, než Pavel oznámí, že čeká dítě s jinou. Katka zjišťuje, že postavit se na vlastní nohy není vůbec jednoduché, zvlášť když ji ze dne na den vystěhoval z domu. Nakonec nachází práci v agentuře, pro niž dělá noční inventury, a postupně se spřátelí s kolegyněmi, které si přezdívají Sovy. Každá z nich skrývá nějaké tajemství a každá má své problémy, ale ne nadarmo se tvrdí, že v jednotě je síla.... celý text

iceVS
03.09.2022 4 z 5

Autorův styl mám ráda, předchozí knihy se mi moc líbily. I zde jsem byla zpočátku nadšená, vypadalo to na super román. V půlce se z příběhu stal románek pro služtičky a závěr byl tak nějak totálně prvorepublikově celuloidový.
Ač mám vlastně - a poněkud proti své vůli - s hlavní hrdinkou moooc společného, nějak jsem nesouznila. Asi, že mi není dvacet :-)
Asi jako před pár lety u Hájíčka, když se chlap snaží psát za ženskou, vyjít to nejspíš nemůže.
Takže - jako román pro ženy dobrý, no, jako román ze života u mě nadšení nebudí.

tittanie
26.08.2022

Na knihu jsem narazila tady na databázi. Jsem ráda. Četla jsem teď takové vážné věci, tak jsem si chtěla přečíst něco oddechového. Tohle kniha splnila.
Byla vtipná, fajn postavy. Děj teda trochu předvídatelný, ale přesně tak jsem si přála, aby to skončilo.
Letní oddechové čtení. Za mě spokojenost.

ClariceL.
22.08.2022 4 z 5

Pohodová kniha, dobře se čtou kratší kapitoly. Nad Katčiným životem máte spoustu emocí. Zamyslíte se, litujete, pak se zase zasmějete. Takové ze života. Její nové přítelkyně, Sovy, jí otevřou oči a Katka zjistí, že všechno může být jinak, než se na první pohled zdá. Cesta k nalezení té druhé není lehká, ale uvidí se, jestli se to Katce podaří. Hodně mě štval ten vedoucí, co ten si dovoluje. Jenže zase jedna strana pohledu. Všechny soví kamarádky jsou sympatické i se svými osudy. Taky se mi hodně líbil ten začátek, když Katka zjistí, jak se věci mají. Rozhovor s Pavlem o jejich vztahu je plný emocí a právě ten šok a postupné zpracovávání je myslím hodně přesně popsané. Pěkná knížka, taková živá.

julie8666
19.08.2022 5 z 5