Hodná holka

Hodná holka https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366629/bmid_hodna-holka-tBw-366629.jpg 4 366 114

Mia Dennettová, „hodná holka“ z rodiny prominentního soudce, se v baru seznámí se tajuplným cizím mužem. Colin Thatcher jí zpočátku připadá jako ideální kandidát pro vztah na jednu noc, ale záhy se ukáže, že právě udělala největší chybu svého života… Colin má totiž za úkol Miu unést a předat ji svému zaměstnavateli, který chce vymáhat výkupné. To je ovšem teprve začátek! Psychothriller s nečekaným rozuzlením vás nenechá vydechnout.... celý text

Naďulka
17.11.2017 5 z 5

Krásný příběh s neočekávaným koncem! Po dlouhé době knížka, která se mi moc líbila a kterou doporučím mým blízkým. Kdybych mohla, dám šest hvězdiček

kiraa
06.11.2017 4 z 5

Příběh svým způsobem zvláštní, zejména co se týče střídání kapitol "předtím" a "potom". Ale to nic nemění na tom, že jsem se nechala vtáhnout do děje a čekala na ten překvapivý závěr, který byl zmiňován v předchozích komentářích. Je fakt, že nějakou "levou" jsem malinko tušila, ale, že až tak "levou", tak to jakože úplně ne.) Každopádně čtivá, příjemná prvotina, která si u mě místo na polici našla.

gordon13
04.11.2017 5 z 5

Kniha, na kterou nemohu zapomenout, vryla se pod kůži

tess.de.veles
23.10.2017 4 z 5

POSLEDNÍ DVĚ SLOVA MĚ DOSTALA.....

Dresia
19.10.2017 5 z 5

překvapivě dobré

romana0733
14.09.2017 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, ten konec mě překvapil, čekala jsem něco jiného. Zvrat na samém konci byl nečekaný. Za mě 5 hvězdiček.

Eleanor-ka
05.09.2017 3 z 5

Velmi, opravdu velmi zvláštní příběh! Místy jsem si říkala, že je to prostě fikce až příliš přitažená za vlasy. Ale líbila se mi zápletka, líbilo se mi, jak je v knize vyobrazen kontrast naprostých protikladů dvou životních úrovní. Realistické chování únosce, který jednal v rámci nezbytnosti - jeho počáteční příliš hrubé, abstraktní chování "psychopata" se postupem mění v přirozené cítění člověka. Začátek byl poměrně strohý, jinak byla kniha psána poutavě - ovšem co mi vadilo, bylo, že byl po celou tu dobu děj bez překážek, zcela klidný a bez zápletek. Dle mého by kniha přidala na kvalitě, kdyby byla doplněna pár erotickými scénkami.

Za mě dobrý.

Calibra
25.07.2017 4 z 5

Kniha čtivě napsána. Lehce se četla, druhou polovinu jsem dala na jeden zátah. Přemýšlela jsem proč není příběh vyprávěn z pohledu hlavní hrdinky, na konci mi to došlo, nemohl by být překvapivý konec... A musím se přiznat, že v jednu chvíli mě bolelo srdce.

marci137
12.07.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla.
Děj velmi zajímavý, stále se něco dělo. Málo postav, takže se člověk neztrácel.
TOP KONEC!

MahulenaK
14.06.2017 5 z 5

Hodná holka mě totálně dostala. Nic jsem o knížce nevěděla, jen znám osobně překladatele, a zajímalo mě, jaké překládá knížky. Fakt jsem byla nadšená, na konci jsem si pěkně pobrečela, a hned si rezervuji Andílka.

limetka2008
19.03.2017 4 z 5

Dobře napsaný román, konečné rozuzlení mi ale přišlo do děje trochu násilně naroubované, když předtím se půl knihy jen dozvídáme, jak byla ve srubu a při lovení ryb zima a až tak moc se tam toho neděje. Nicméně není to špatná kniha.

Hella
10.03.2017 5 z 5

Vynikající psychologický thriller. Vynikající. Doporučuji!

Gabrinela
02.03.2017 3 z 5

Četlo se vcelku dobře, ale připadalo mi, že skoro celou knihu čekám a čekám, až se "něco" stane. Škoda, že jedním z vypravěčů nebyl otec, knihu by to určitě hodně oživilo.

Gibis
22.02.2017 5 z 5

Mám ráda psychologické thrillery, pohledy do duší a myslí zúčastněných. Tentokrát vyprávěno z pohledu matky unesené dívky, z pohledu detektiva a nejzajímavěji ze strany únosce. Hodně dobré a konec opravdu překvapivý. Za mě 5* a chuť začíst se do Andílka.

olle3
15.02.2017 3 z 5

Už asi od půlky mi bylo jasné, co se z toho vyklube, přesto se autorce podařilo mě na konci překvapit. Kniha se četla lehce a svižně, rozdělení příběhu na před a potom bylo zajímavé.
Možná bych měl dát vyšší hodnocení, ale detektivky prostě nejsou mým žánrem, proto dávám tři.

micha-ella
15.02.2017 3 z 5

Mně střídání časových rovin vadí, mám raději jednotnou dějovou linii. K příběhu jsem měla i další výhrady. Ta holka mi ani na začátku nepřipadala hodná, ale hodně rozmazlená - krásná, bohatá, nespokojená - a kdyby příběh vyústil kladně, jak by to soužití asi dopadlo?
A završila to věta: ,,tehdy mi bylo 12 let" velmi nepravděpodobné
...

kackahracka
07.02.2017 3 z 5

Docela by mi stačilo, kdyby knížka skončila někde po první třetině. Padouch by zůstal padouchem, rodina rodinou, dobro by zvítězilo nad zlem...Ne že bych vyhledávala pohádky, ale nejspíš jsem v životním období, kdy mě tyhle témata, ve kterých se probírá nešťastné dětství, zbytečně dojímají. Dávám hvězdu za skvělé zpracování prolnutí dvou časových linií, další za zajímavý námět a třetí za překvapivý konec. Strhávám za to, že když si to tak zpětně dávám dohromady, moc mi nesedí chování hlavní hrdinky, a taky za to, že ač byla knížka skvělá, zanechala ve mě tak negativní pocit.

Laura_Petite
21.01.2017 5 z 5

Tato kniha je jednoduše perfektní! Stala se pro mne velkou inspirací a vřele doporučuji každému milovníkovi detektivek a thrillerů! :-)

crazyslunicko
01.01.2017 3 z 5

Snadna k precteni, orientace mezi postavami promyslena.. Konec ac jsem ocekavala jak to dopadne prekvapujici.. Mozna jsem cekala vic akce v deji, ale i tak mohu hodnotit jako dobrou knihu..

Christienne
24.10.2016 3 z 5

Trvalo dlouho, než jsem se do knihy začetla. Hodnotím průměrně, podobný konec jsem očekávala.