Hodná holka přehled

Hodná holka https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366629/bmid_hodna-holka-tBw-366629.jpg 4 366 366

Mia Dennettová, „hodná holka“ z rodiny prominentního soudce, se v baru seznámí se tajuplným cizím mužem. Colin Thatcher jí zpočátku připadá jako ideální kandidát pro vztah na jednu noc, ale záhy se ukáže, že právě udělala největší chybu svého života… Colin má totiž za úkol Miu unést a předat ji svému zaměstnavateli, který chce vymáhat výkupné. To je ovšem teprve začátek! Psychothriller s nečekaným rozuzlením vás nenechá vydechnout.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hodná holka. Přihlašte se a napište ho.

adelinka
25.04.2024 4 z 5

Ale áno, zaujímavý dej, aj také trochu smutné na konci . Už som začínala aj ako také tušenie mať....ale áno, pre mňa napínavé, takže celkovo čítanie fajn a rýchle.

Veve11111
28.01.2024 5 z 5

Knihu som doslova zhltla za jeden deň. Nebola v podstate ničím tak výnimočná, ale veľmi dobre sa mi čítala. Nemyslím si, že v knihe bolo niečo prekvapivé, a že tam bolo veľa nečakaných zvratov, to nie, ale aj napriek tomu pre mňa mala niečo do seba. Aj keď sa môže zdať, že ide o napínavý triler, pre mňa bola kniha nakoniec príjemnou oddychovkou, pri ktorej som na konci aj slzičku vyronila.

Domiiiniika
24.07.2023 1 z 5

Za mňa jedna veľká nuda. Hlavní hrdinovia mi neboli vôbec sympatickí,dej sa príšerne tiahol a úplne by mi stačilo prečítať si prvých sto strán a posledných 20 a "kto co a ako " som tušila od začiatku takže pre mňa tam same zvraty, ako píšu ostatní, vôbec nekonali.

Knižní novinky (45. týden)

03.11.2019

Kniha Hodná holka v seznamech