Hneď to bude

Hneď to bude https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19217/hned-to-bude-19217.jpg 4 10 2

"...Po mojej knihe Návod na prežitie pre muža sa prirodzene čakal Návod pre ženy, viem. Lenže ja si na tej knihe pre vás, dámy, dám veľmi záležať! :-) Tak prijmite teraz knihu plnú inšpirácií na rýchle a zdravé jedlá. Jedlá z tejto knihy dokáže uvariť hocikto. A ak do nich vloží aj svoje srdce, budú chutiť každému."

whack
31.05.2017

V prvom rade kniha obsahuje prehľadný výpis základných ingrediencií, ktoré treba mať vždy po ruke. Je ich tam 117 a ku každej je popis a napísaná výživová hodnota. Ďalej nasledujú recepty. Musím hneď k tomu napísať, že hoci takmer všetky ingrediencie sú vegánske, pri asi 64 receptoch z celkových 159 sú použité nevegánske ingrediencie (syry, jogurty, vajcia). Recepty sú na všelijaké polievky, šaláty, nátierky, hlavné jedlá, omáčky a dezerty. Každý recept je na jednu stranu, k drvivej väčšine z nich nie je fotka, ale je to napísané prehľadne a je tam aj čas prípravy, čo mi vyhovuje. Vadili mi v knihe reklamy na rôzne výrobky a obchody, čo nemajú s jedlom nič spoločné, ale nebolo ich veľa.

mgraja
27.05.2013

úžasne napísaná. doporučujem, jednoduché, ale nápadité recepty :) hravým štýlom ku zdraviu