Hmyz a pavoukovci

Hmyz a pavoukovci https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122409/mid_hmyz-a-pavoukovci-G7X-122409.jpg 5 15 2

Spolehlivý a obsáhlý kapesní atlas pro milovníky přírody. Podrobný popis, charakteristika a určovací znaky hmyzu a pavoukovců Evropy. Potrava a ekologie jednotlivých druhů. Stanoviště, rozšíření a frekvence výskytu. Barevné fotografie a detailní kresby. Rejstřík českých a latinských názvů.

Literatura naučná , Příroda, zvířata

Vydáno: , Knižní klub , Ikar (ČR)

Insekten mit Anhang Spinnentire , 1984

Usire
26.01.2021 5 z 5

Další skvělý díl z edice Průvodce přírodou. Výborně snoubí fotografickou část na jedné straně a popis druhu na straně druhé. V mnohém jsem se nechal inspirovat právě zde, při mé vlastní tvorbě.

józi.odkudkam
25.02.2015 5 z 5

Jako mladistvému průzkumníkovi se mi tahle knížka náramně osvědčila. Když jsem v našich luzích a hájích našel nějakého toho hmyza, v drtivé většině případů, jsem ho našel i v ní. Obdobně můžu doporučit i ostatní příručky z edice Průvodce přírodou, které se spíš, než na kdejaké vzácné a exotické druhy zaměřují na ty ve střední Evropě běžně rozšířené. 5*****Opravdu nezapomenutelným zážitkem jsou pro mě Houby od Slovartu, ve kterých není hřib žlutomasý – babka, zato zde nechybí hřib Fechtnerův, Quéletův, či koloděj.

hmyz pavouci mravenci pavoukovci brouci roztoči blechy vosy

1997  99%Hmyz a pavoukovci
1996  96%Motýli
1997  0%Hmyz s dodatkom o pavúkoch

Kniha Hmyz a pavoukovci je v