Hledá se doprovod!

Hledá se doprovod! https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455650/bmid_hleda-se-doprovod-8Nm-455650.png 3 75 75

"Vtipná romance nejen pro fanynky Bridget Jones“ Polly je v pohodě. Je jí sice třicet, je single a za uplynulý rok měla sex pouze dvakrát, ale jinak je naprosto v pohodě. A to i přesto, že šance na nalezení ideálního doprovodu na letní svatbu nejlepší kamarádky se povážlivě tenčí. Má plno správných předsevzetí, ale jen dokud jí do života nevstoupí neblaze proslulý člen britské smetánky Jasper, který rozhodně nepředstavuje vhodného společníka na svatbu…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

The Plus One , 2018

Anji
05.10.2019 3 z 5

Kniha se mi líbila, byla vtipná, fajn oddechovka. Připomínala mi knihy od Sophie Kinsella.

alzbeta4340
26.09.2019 3 z 5

První půle mě bavila, ovšem jakmile se Polly zbavila Jaspera začal se děj neúměrně natahovat. A úplný konec, i když očekávatelný, byl zase dost osekaný. Ale jako oddechovka půjčená z knihovny k jednomu čtení - proč ne.

kara
18.09.2019 2 z 5

Vcelku nuda.

Tesset
13.09.2019 2 z 5

Tak trochu to připomíná Bridget. To by ani tak nevadilo, ale celkově to působí dost zvláštně. Pro ty, kteří neradi SPOILERY, radím dál nečíst. Všichni jsme čekali nějaké vzrůšo s Jasperem a toho jsme se teda moc nedočkali. Na to že spolu chodili asi půl roku, byly v knize popsány tak tři schůzky? A jejich ehm intimní chvíle? Taky nic moc. Někdo tady psal, že některé scény měly působit asi vtipně, ale byly spíš trapné. Ano, musím souhlasit, o věcech, které bezpochyby trapné jsou, tam nebyla nouze, ale na druhou stranu věřím, že některé z nich s opravdu některým ženám, bohužel, honí hlavou. Co mě ale dostalo nejvíc, byl závěr knihy - v posledních asi 5 stranách si Polly uvědomí, že chce svého nejlepšího kamaráda Billa, ok, ale důvody? Protože už je v nějakém věku, kdy všichni kolem ní zakládají rodiny a mají kariéry a protože radši než nějakému dobrodružství a vzrušení dá přednost něčemu, co dobře zná, prostě se s tím spokojí. Chápu, je to realističtější, než kdyby si vzala vévodu-sukničkáře, a tak se to i v životě spíš stává a je to tak trochu nuda. ALE o tom já nemám zájem číst, já chci právě ty nepravděpodobné události, na které v životě jen tak nenarazím.

Annabella
30.08.2019 1 z 5

Předem se omlouvám těm, kterým se tato kniha líbila.
Nevím jak se k této knize vyjádřit.
Popis děje zněl dobře, ale ta kniha... bože. Musela jsem se donutit jí dočíst. Do půlky jsem četla každou stránku, ale pak už jsem musela začít přeskakovat.
Věřte mi vlastně mi nic neuteklo.
Sáhodlouhé popisování postav, kde se potkali, jak proč.... Prokládání děje co řešila s jakou kamarádkou mi přišlo zbytečné. Kniha vůbec neubíhala, neměla žádný spád.
Hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická. Na to, že jí je třicet, přemýšlela jako sedmnáctiletá.
Kniha měla i svoje pěkné momenty.
Konec byl pěkný, ale na to jak vše ostatní bylo rozepsáno, by se mi líbilo kdyby se konečným postavám autorka trochu pověnovala.
Za mně špatná kniha

JanaDor
28.08.2019 3 z 5

Hlavní hrdinka třicetiletá Polly mi byla nesympatická. Velmi se na začátku podceňuje, shazuje a některé situace byly trapné, ne veselé – jak to asi mělo vyznít. V druhé třetině knihy se to trochu rozjelo a od půlky mě to začalo i bavit. Konec byl moc pěkný.

katchamccall
27.08.2019 3 z 5

Tenhle žánr moc nemusím,ale chtěla jsem dámskou dovolenou na pláži se vším všudy. S hlavní hrdinkou jsem docela sympatizovala - co se týká rodiny a vztahů. Děj je dost předvídatelný a zhruba od půlky tušíte,jak to dopadne. Na letní dovolenou dobrý,ale určitě knihu znovu číst nebudu.

Evka3814
05.08.2019 3 z 5

Kniha co neurazí ani nenadchne. Do poloviny jsem se přemlouvala abych to nevzdala,konec už docela šel.

Makadamka
04.08.2019

Prvni kniha co jsem od autorky četla a upřímě je to jedna z mála knih co jsem nedočetla do konce, děj se strašně vlek, žádná akce ani zábava, hlavní hrdinka byla tak nudna, jak si o sobě myslela. S Jasperem taky nic, napsali si pár sms a pak se spolu vyspali mezitím žarlila na svého nejlepšího kamaráda. Na konci určitě skončí s Billem a ne Jasperem, ale ověřovat si to nebudu na to je život moc krátký. Raději sáhněte po jine knize.

ivousekk
01.08.2019 4 z 5

Příjemná romantická oddechovka, kterou slupnete jak malinu, tak dobře se čte. Polly je fajn, i když na můj vkus docela násoska. A k Bridget bych ji nepřirovnávala, na to byla málo prdlá.